Víkendové pozvánky

0

Nadcházející víkend není na akce moc bohatý, za pozornost stojí hlavně sportovní pozvánky. Na domácí palubovce se představí druholigové volejbalistky, v sobotu se hraje na delší dobu poslední hokejové utkání – Turnov se utká s lídrem tabulky Jičínem – únorové zápasy odehrají turnovští hráči venku, resp. mají jedno kolo volno…

Pátek 24. ledna
* MATURITNÍ PLES 4. ROČNÍKU GYMNÁZIA TURNOV. K tanci a poslechu zahraje skupina Domestic. Večerem provází Jiří Mádl. KC Střelnice Turnov od 20.00 hodin, 200 Kč sezení, 180 Kč stání – prodej vstupenek probíhá v kanceláři školy.

Sobota 25. ledna
* PŘÍBĚHY VODNÍKA ČESÍLKA. Vodník Česílko je známý především z večerníčků České televize nebo z knížek Václava Čtvrtka. Přijďte se podívat na jeho dobrodružství tentokrát do divadla. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 60 Kč.

Neděle 26. ledna
* DĚTSKÝ KARNEVAL V MAŠOVĚ. Od 14.00 hodin v místní sokolovně na návsi. Těšit se můžete na spoustu soutěží a her pro děti za drobné odměny, které budou organizovat paní učitelky z místní mateřské školky.

Sportovní pozvánky:

Pátek 24. ledna
* FOTBAL / Příprava: AC Sparta Praha B – FC Oberlausitz Neugersdorf (18.30 hod.), hřiště s umělou trávou, areál FK Turnov.

Sobota 25. ledna
* VOLEJBAL, II. liga, ženy: TJ Turnov – Jablonec nad Nisou. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a 13.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, KP1, muži: Sokol Turnov B – Bižuterie Jablonec C. Začátek na sále sokolovny ve Skálově ulici v 10.00 hodin.
* VOLEJBAL, I. liga, kadetky: TJ Turnov – Hronov. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – HC Jičín (17.00), ZSLK.
* STOLNÍ TENIS, KP1, muži: Sokol Turnov B – SKST Liberec I. Začátek na sále sokolovny ve Skálově ulici v 16.00 hodin.

KULTURA, SPORT, KINO A VÝSTAVY

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.