STAVBA KANALIZACE DÁL KOMPLIKUJE DOPRAVU V ROVENSKU POD TROSKAMI

0

Kvůli stále probíhající výstavbě kanalizace v Rovensku pod Troskami a v souvislosti se zahájením školního roku budou od 1. září upraveny výlukové jízdní řády autobusových linek. Neprůjezdné i nadále zůstávají ulice Revoluční, Komenského, Tyršova a křižovatka Na Týně. Uzavírky by měly skončit 21. září.

Popis dopravních opatření:
* Linka 350 Liberec – Turnov – Jičín: doposud platná výluková opatření + přidána 3x zajíždění do Rovenska p. Tr. pro dopravu žáků z Újezdu p. Tr. (v 7:00 od Jičína do Rovenska, ve 13:00 a 15:00 v opačném směru).
* Linka 358 Turnov – Rovensko p. Tr.: doposud platná výluková opatření (spoje budou výchozí a konečné v zastávce u hřbitova, přestupy směrem na Veselou, Holenice jsou zajištěny s pěším přesunem stavbou cca 250 m).
* Linka 542 Semily – Rovensko p. Tr. – Troskovice: Pokračování platných opatření, spoj ve 13:30 z Rovenska obslouží opět Tatobity, vzhledem k posunuté časové poloze bude přestup na Zeleném háji směr Lomnice n. Pop. až na další spoj 550/14 ve 14:09, spoj 11 v 16:30 z Rovenska p. Tr. po dobu uzavírky neobslouží Tatobity (nulové využití) a pojede jako náhrada spoje 553/17 přes Veselou na Zelený háj.
* Linka 553 Lomnice n. Pop. – Rovensko p. Tr.: doposud platná výluková opatření (spoje budou výchozí a konečné v zastávce u hřbitova, přestupy směrem na Veselou, Holenice jsou zajištěny s pěším přesunem stavbou cca 250 m).
* Žáci ze Semínovy Lhoty mohou využít vlakového spojení.

Výlukové jízdní řády jsou ke stažení na webu: http://www.iidol.cz/aktuality/683:prodlouzeni-uzavirky-v-rovensku-p-tr.html

Markéta Dědková, oddělení tiskové a vnějších vztahů Krajského úřadu LK, marketa.dedkova@kraj-lbc.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.