Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

0

Výzva pro všechny! Zařaďte chůzi nebo běh mezi své každodenní činnosti a udělejte něco pro své zdraví i psychickou odolnost.
To, že je chůze nejpřirozenějším lidským pohybem, všeobecně víme, ale teď zkuste tuto aktivitu provozovat pravidelně a motivovat i ostatní. Zapojit se mohou jednotlivci i třeba pracovní týmy.
Celorepublikový projekt Deset tisíc kroků podpořila řada měst a jedním z nich je Turnov (města najdete zde – https://www.desettisickroku.cz/zapojena-mesta).

První dubnová výzva startuje dnes. A co vlastně zapojení do projektu obnáší? Samozřejmě chodit a své kroky v rámci výzvy monitorovat na jakémkoliv zařízení a následně v podobě printscreenu nahrát do svého profilu. Každý kilometr je bodově ohodnocený, přičemž je zde zohledněn věk účastníka a jeho BMI. Snahou je i těmto lidem umožnit umístění na prvních místech „výkonnostního“ žebříčku. Na účastníky s nejvyšším počtem nasbíraných bodů čekají zajímavé ceny.
Cílem jednotlivce je nasbírat co nejvyšší počet bodů za časové období, pro které je výzva vypsána.
Cílem týmu je nasbírat co nejvyšší aritmetický průměr bodů na jednoho svého člena za časové období, pro které je výzva vypsána. Účastnit se může jakákoliv osoba starší 18 let věku, která se do výzvy přihlásí tím, že vyplní registrační formulář https://portal.desettisickroku.cz/register.
Po registraci již nic nebrání tomu, abyste se přihlásili do první výzvy, která trvá od 1. 4 do 30. 4. 2021.
Pokud zrovna přemýšlíte nad trasou, pomohou vám stránky zapojeného města Turnova, kde najdete tipy na výlety s různě dlouhými trasami – https://www.desettisickroku.cz/turnov.
(TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.