Rozkvetlý Turnov 2011

0

Město Turnov vyhlašuje 8. ročník soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu balkonů, oken a teras bytových domů a výzdobu rodinných domů ROZKVETLÝ TURNOV 2011. V osmém ročníku jsou vypsány dvě soutěžní kategorie:
* Kategorie I. Výzdoba balkonů, oken a teras bytových jednotek.

* Kategorie II. Výzdoba rodinných domů, jejich teras a předzahrádek.

U první kategorie se bude hodnotit počet vyzdobených oken, balkonů a teras, jejich estetický vzhled a nápaditost. U druhé kategorie se bude hodnotit květinová výzdoba rodinných domů a celková úprava okolí rodinného domu s důrazem na úpravu předzahrádky. Do soutěže se mohou přihlásit obyvatelé z Turnova, Mašova, Pelešan, Nudvojovic, Kadeřavce, Malého Rohozce, Dolánek a Bukoviny u Dolánek.

Písemná přihláška do soutěže musí obsahovat: Jméno a adresu soutěžícího, telefon nebo e-mail, označení kategorie, které se účastní, dále potom soutěžní návrh s přesným určením místa (např. číslo popisné) a fotodokumentaci. Výherci obdrží věcné ceny. Písemné přihlášky do soutěže přijímá do 31. srpna Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, Antonína Dvořáka 335, 511 22 Turnov. Přihlášky je možné zaslat také elektronickou poštou na adresu: h.mala@mu.turnov.cz . Další informace o soutěži poskytne Hana Malá, tel. 481 366 152.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.