ZACHOVAT ČI NEZACHOVAT „BAZÉNEK“ NA SÍDLIŠTI U NÁDRAŽÍ?

0

Jedním z kontroverzních míst Turnova je již několik let tzv. bazének na sídlišti u nádraží. Bazének je již léta vypuštěný a chátrá. Nyní se nabízí další možnost řešení, a sice jeho zavezení a likvidace. Vedení města však zajímá, jak se k tomuto návrhu vyjádří veřejnost. Po pokusech o revitalizaci prostoru s bazénkem a jeho začlenění do parkové úpravy se nyní objevila možnost zavezení bazénku materiálem vzniklým při výkopu základů nové Waldorfské mateřské školy v Daliměřicích.

n201307221958_zap_289_2013_bazenekPožadavek na řešení současného stavu a na případné zavezení a úpravu plochy vzešel ze setkání občanů se starostou, které se uskutečnilo 17. června v budově základní školy v Alešově ulici. Tehdy si jeho účastníci stěžovali na to, že se bazének stává místem soustřeďování především problematické mládeže a je zde neustálý nepořádek, a žádali starostu města o řešení. Než však dojde ke konečnému rozhodnutí, je nutné znát názory občanů.

n201307221958_zap_290_2013_bazenekMěsto proto žádá obyvatele sídliště u nádraží, aby sdělili svůj názor a odpověděli na otázku, zda bazének zavézt, či nikoliv. Své odpovědi a názory sdělujte písemně Radku Drašnarovi na adresu městského úřadu nebo na e-mail: r.drasnar@mu.turnov.cz. Termín je do 15. srpna.
(Zdroj: Město Turnov)

Orientačně můžete také hlasovat v anketě TvA:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.