VELETRH SFS INTEC PŘILÁKAL DO TURNOVA DESÍTKY PROJEKTANTŮ A MONTÁŽNÍCH TECHNIKŮ

0

Nedávno uspořádala společnost SFS intec, sídlící v turnovské průmyslové zóně Vesecko, domácí veletrh na téma konstrukčních řešení plochých i šikmých střech, opláštění staveb a konstrukčních dřevostaveb. Zájem o produkci společnosti byl nad očekávání veliký. Akce se zúčastnilo více než 120 zákazníků z řad odborné veřejnosti. Velký ohlas vzbudila akce hlavně mezi projektanty či montážními firmami, které se konstrukcemi průmyslových staveb a dřevostaveb zabývají.


„Zákazníkům jsme představili zejména nové systémy mechanického kotvení při konstrukci střech průmyslových staveb v ploše s označením Isoweld, poloautomatický montážní přístroj pro efektivní upevňování podlah v modulárních stavebních systémech, novou lakovací linku pro nýty a šrouby. Dále pak nový typ držáků SOL-F pro fotovoltaické systémy na ploché střechy,“ přiblížil Ing. Jaroslav Štok, obchodní ředitel SFS intec. „Velký zájem vzbudily rovněž naše dvouzávitové vruty WT pro spojování dřevěných konstrukcí, které ocenili jak projektanti, tak montážní firmy. Díky nové technologii je totiž možné spolehlivěji upevnit dřevěné konstrukční prvky, “
vysvětluje odborník.

Závod firmy SFS intec působí v Turnově – Vesecku od roku 2008 a je součástí švýcarského konsorcia s padesátiletou tradicí. V České republice má zastoupení od roku 1995. (pr)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.