NOČNÍ ZUBNÍ POHOTOVOST

0

Pro občany celého Libereckého kraje bude od 1. dubna k dispozici noční pohotovostní služba zubního lékaře. Ordinaci MUDr. Ahmada Abu Bakera najdete na adrese: Boleslavova 1136/4, Liberec – Rochlice, ordinační hodiny: sobota, neděle a svátky od 18.00 hodin do 6.00 hodin následujícího dne. Telefon do ordinace je 606 367 953, www.aadent.cz. Do ordinace mohou přijít pacienti s náhle vzniklými bolestivými stavy zubů nebo při zhoršení průběhu léčby zubů, pokud nemohou být ošetřeni svým registrujícím zubním lékařem. Za využití zubní pohotovostní služby je pacient povinen zaplatit regulační poplatek ve výši 90 Kč. (Doklad o zaplacení regulačního poplatku bude vystaven lékařem na žádost pacienta.)

Každý pacient obdrží o diagnostickém nebo léčebném výkonu záznam pro další využití, např. k přijetí do ústavní péče nebo ke kontrole u svého registrujícího zubního lékaře.
I nadále bude fungovat zavedený systém služeb zubní pohotovosti, tzn. o víkendech a svátcích v době od 8.00 do 12.00 hodin slouží lékař v Krajské nemocnici Liberec, na Semilsku a Českolipsku pak pohotovost zajišťují jednotliví zubní lékaři ve vlastních ordinacích.

Podrobný rozpis služeb na: http://zdravotnictvi.kraj-lbc.cz/page830/pohotovostni-sluzby-v-oboru-zubni-lekarstvi

(Zdroj: TZ LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.