SEZNAMTE SE S NOVÝMI PROPAGAČNÍMI MATERIÁLY ČESKÉHO RÁJE

0

Pro novou turistickou sezonu připravilo Sdružení Český ráj nové propagační materiály, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Jedná se především o tzv. image katalog, který neotřelým způsobem představuje nejzajímavější místa regionu. Je určen zejména pro prezentační a reprezentační akce a velké veletrhy cestovního ruchu. Pro místní obyvatele i návštěvníky regionu dobře poslouží i přehled těch nejzajímavějších akcí, na které se můžeme letos těšit. V elektronické i tištěné podobě je také k dispozici nové číslo zpravodaje sdružení…

IMAGE KATALOG A PROPAGAČNÍ DESKY ČESKÝ RÁJ
Na přelomu roku vydalo Sdružení Český ráj nový „image“ katalog. Jedná se o hlavní propagační materiál regionu, který prostřednictvím kvalitních fotografií a základních informací představuje nejzajímavější nabídku našeho regionu. „Image“ katalog byl vydán v šesti jazykových mutacích (ČJ, AJ, NJ, NL, PL a RJ) a je určen především k propagaci regionu na prezentačních akcích, domácích a zahraničních výstavách a veletrzích cestovního ruchu a na zahraničních zastoupeních ČCCR – CzechTourism. Současně byly vydány i nové propagační desky. Seznámit se s novým materiálem můžete ZDE.

n201201201517_zap_19_2012_sdruzeniKALENDÁŘ TOP AKCÍ
Začátkem nového roku byl také vydán tištěný kalendář nejvýznamnějších kulturních, sportovních a společenských akcí, které se budou konat v regionu Český ráj v roce 2012. Poprvé byla brožura nabídnuta návštěvníkům veletrhu cestovního ruchu RegionTour Brno, konaného ve dnech 12. až 15. ledna. Český ráj zde byl prezentován v rámci expozice Královéhradeckého kraje. V kalendáři zájemci najdou širokou přehlídku akcí, letních a prázdninových programů, turistické pochody a v neposlední řadě i nabídku zajímavých výstav muzeí a galerií.
Kalendář je určen pro zimní a jarní veletrhy cestovního ruchu a je k dispozici zdarma v informačních centrech v regionu či je možno si jej stáhnout v elektronické podobě na internetových stránkách regionu ZDE.

ZPRAVODAJ SDRUŽENÍ ČESKÝ RÁJ
Sdružení vydává i vlastní zpravodaj. Vychází dvakrát ročně. Zpravodaj informuje o aktivitách a probíhajících projektech Sdružení Český ráj, v posledním vydání je hodnocena minulá turistická sezona a mj. představeno nově vzniklé soukromé sezonní infocentrum v Malé Skále. Zpravodaj je v tištěné podobě k dispozici v informačních centrech v Českém ráji, můžete si ho také stáhnout v elektronické podobě ZDE.

(Zdroj informací: TZ Sdružení Český ráj)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.