DEN DĚTÍ V TURNOVĚ OPĚT JAKO PUTOVÁNÍ MĚSTEM

0

Největší akce pro děti a mládež v regionu se letos uskuteční v sobotu 12. června. Odpoledne plné aktivit a zábavy, jak ho místní znají, bude možné zahájit mezi 13.30 a 15.30 hodin na centrálním parkovišti Na Lukách, kde také celá trasa končí. Cílem akce je prezentovat veřejnosti, že život ve městě se vrací k normálu, firmy nadále podporují spolkový život a volnočasové aktivity opět fungují.

Rozhodli jsme se opět uspořádat Den dětí s Ponorkou formou putování na trase dlouhé 1,2 km vhodné i pro kočárky. Věříme, že díky loňské zkušenosti to bude akce, která vdechne Turnovu společenský život. Těšit se můžete na tradiční skákací atrakce a pohybové, vědomostní i tvořivé disciplíny. Zakončení průvodu s možností získat dáreček/hračku bude tentokrát v blízkosti centrálního parkoviště Na Lukách.

Společnými silami řady turnovských spolků, klubů a organizací pracujících s mládeží, bude připraven bohatý program pro celou rodinu. Hlavním organizátorem zůstává Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov.
Akci podporují město Turnov a Liberecký kraj. Mezi partnery patří společnosti: Ontex CZ, Grupo Antolin Turnov, Crytur, Měšťanský pivovar Turnov, Juta a Pivovar Rohozec. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a pro všechny zúčastněné zdarma. Děkujeme za podporu. (Mediálními partnery jsou Agentura Alias a TvA.)

Plánovaný program a podmínky se mohou změnit v závislosti na vládních opatřeních. Sledujte proto v týdnu před akcí FB stránku „Den dětí s ponorkou“.
Tomáš Zakouřil, kapitán Žluté ponorky

 

 

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.