TURNOVSKÉ KOUPALIŠTĚ MÁ NOVOU VODNÍ ATRAKCI A ZAVÁDÍ RANNÍ PLAVÁNÍ

1

Nový vodní prvek byl o víkendu instalován na koupališti v Maškově zahradě. Novinka přinese další porci zábavy, a to nejen v letních měsících. Důmyslně spojené části jde rozložit a po sezoně využít i při plavecké výuce v bazénu na Výšince.

Vodní prvek je 17 metrů dlouhý a skládá z několika komponentů, které jsou mezi sebou navzájem propojené. Zájemci by měli zdolat všechny překážkové části a dostat se na konec. Zadarmo to rozhodně není a člověk musí pořádně zapojit svůj stabilizační systém. Motivující, zábavná, a ještě posilující tělo – to je nová atrakce!
Velkým plusem bylo, že se již při montáži bazénu v Maškově zahradě pamatovalo na možnost připevnění nějaké atrakce, takže byl uvnitř nerezové vany instalován záchytný systém, který byl nyní využit.

První týden bude atrakce v testovacím režimu, v neděli 24. července ji čeká křest. Ten bude spojený s tanečním vystoupením Taneční a pohybové školy ILMA, pro děti bude připraven program v podání Žluté ponorky. Vše vypukne ve 14.00 hodin.

Koupaliště však není jen o zábavě, tobogánech a skákání do vody. Městská sportovní Turnov myslí i na plavce, kteří chtějí v rámci udržení své kondice pouze plavat a potřebují klid a dostatek prostoru. Proto je od pondělí 18. července zavedeno ranní plavání. To bude fungovat 3x v týdnu – pondělí, středa, pátek – vždy od 7.00 do 8.30 hodin. Vstup bude možný z boku areálu (směrem k tobogánům), návštěvník bude naveden prostřednictvím informačního panelu. Vstupné na dopolední plavání bude 50 Kč.
Tým Maškovy zahrady se na vás moc těší!
Tomáš Kunst, Zdenka Štrauchová

Předpokládaný harmonogram odpoledne 24. července:
14.00 – Zahájení programu Žluté ponorky
16-00 – Zahájení programu ILMA
17.00 – Křest atrakce
17.10 – Volný program, atrakce a hudba
19.00 – Ukončení programu Žluté ponorky
20.00 – Uzavření koupaliště

Sdílet

Autor článku

1 komentář

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.