FOTBALISTÉ FK SEDMIHORKY UDĚLALI DOBROU AKCI PRO DOBROU VĚC

0

Už hodinu před obědem se v krásném přírodním areálu v Karlovicích začaly v sobotu 4. srpna scházet celé rodiny, aby svou účastí podpořily náročnou a drahou rehabilitační péči pro handicapované dcery členů zdejšího fotbalového oddílu Viktorku Kubschovou a Terezku Šulcovou. Cílem organizátorů bylo samozřejmě dát dohromady co nejvyšší částku, výsledek v dobrém předčil veškerá jejich očekávání. Až do odvolání můžete ještě pomoci i vy zasláním peněz na transparentní účet sbírky.

Maminky s hendikepovanými dívkami

Pestrý program, bohaté občerstvení, dobrý servis a přátelská atmosféra, to byly hlavní atributy sobotní Benefice pro Viktorku a Terezku. „Pro děti jsme připravili skákací hrad, střelnici a další kratochvíle. Dospělí přišli převážně kvůli utkání našich legend s osobnostmi sportovního a kulturního života. Nemalá část návštěvníků si vychutnala také hudební část dne, zajištěnou s námi spřátelenými kapelami. Líbila se také pěnová párty a úspěch měly i různé soutěže o zajímavé ceny od našich četných sponzorů, kterým bych chtěl tímto za klub ještě jednou moc poděkovat. Dík patří i té téměř tisícovce lidí, co na naši akci zavítali,“ prohlásil za FKS kapitán A-týmu Marek Kroupa, jenž měl organizaci dne takříkajíc na svém hodně propoceném triku.

Proti TOP Realu Praha, za který nastoupili známé osobnosti jako např. sportovní komentátor Jaromír Bosák, herci Ondřej Hampl a Leoš Noha z „Okresního přeboru“, David Suchařípa, kuchař Jiří Babica nebo fotbalový exligista a expert Luděk Zelenka, kterého doplnil ještě sparťan Lukáš Zelenka, hráli karlovičtí borci let dávno minulých – bratři Jan a Ondřej Staňkovi, Karel Karásek, Ondra Knobloch, Jirkové Rakouš a Šulc, Míra Kobrle a Olda Lupač, doplnění o čekatele, kteří vesměs zažili divizní éru FKS, jako Jiří Pavlíček, Jára Mencl, Aleš Švarc, Lukášové Bakeš a Tausig, Jan Šritr, Vláďa Kněbort a Jarda Rympler…

Snímky z benefičního utkání…

Po utkání, které skončilo vítězstvím hostů 7:5, akce pokračovala autogramiádou a dlouho do noci pak koncertem hudebních skupin Seven z Mladoboleslavska, Nothingham a Hitmakers z Turnovska. „Všichni vystupovali bez nároku na honorář, takže i díky jim se nám podařilo pro náš cíl získat mnohem víc peněz, než jsme doufali. Přesná čísla ještě nemám, ale jsme spokojeni a hlavně mile překvapeni lidskou solidaritou, a to jak přímých aktérů benefice, tak i všech přihlížejících. Ovšem zapomenout nesmím ani na obětavost celého pořadatelského sboru,“ doplnil Marek Kroupa.
Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

Pomoci Viktorce a Terezce můžete jakýmkoliv finančním příspěvkem na transparentní účet: 500 500 5022/2010, VS: 82018015.

David Suchařípa

 

Fotbalový expert Luděk Zelenka při penaltě

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.