PANIKA A STRACH Z VÁLKY? ZACHOVEJTE CHLADNOU HLAVU!

0

Mezi lidmi se díky masážím sdělovacích prostředků v posledních dnech začaly množit obavy z válečného konfliktu, který by mohl ohrozit i naši republiku. Kdekdo začal vybírat úspory z banky, plánuje odjet daleko od civilizace, nebo se zbavuje majetku. Kupodivu není takových lidí zrovna málo. Mají takové scénáře opodstatnění? Odpovídám: Nemají! Světový neklid na Ukrajině a Středním východě je pro celosvětovou populaci vážnou výstrahou, nicméně není v zájmu světových mocností vyvolat konflikt celosvětový.

V prvé řadě jde o ruské mocenské zájmy, které budou nakonec stejně naplněny a situace se uklidní. Západní mocnosti sice budou navenek ukazovat sílu a ekonomické obstrukce, ve skutečnosti je podle mě vše dopředu dohodnuto a ekonomické obstrukce jsou pouze zástěrkou pro množinu vlivných, aby na tomto konfliktu posílili své již tak velmi tučné zisky. Tedy nic nového. „Pouze“ zahyne mnoho stovek a tisíců obyčejných lidí a ještě víc se jich ocitne bez střechy nad hlavou…

Zachovejte chladnou hlavu a budete-li umět číst mezi řádky v tom, co nám v médiích každodenně předkládají, zjistíte, že skutečnost je poněkud jiná a méně alarmující.

Vlastík Brůček Plamínek, Brucek.Vlastimil@seznam.cz
(autor je senzibil a věštec)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.