FOND NA PODPORU SOCIÁLNÍ OBLASTI

0

Město Turnov zřídilo „Fond na podporu sociální oblasti“ jako svůj trvalý a účelový fond dle zákona o obcích. Zastupitelstvo města schválilo na svém zasedání dne 28. dubna 2009 statut tohoto fondu, základní pravidla přidělování dotací a jmenovalo členy správní rady. Jak již název napovídá, finanční prostředky z tohoto fondu budou určeny k zajištění podpory sociálních aktivit na území města Turnova. Město Turnov již v rozpočtu na tento rok schválilo finanční prostředky, které budou do fondu přiděleny.

Žádat o dotaci mohou fyzické i právnické osoby, jejichž činnost je zaměřena na sociální oblast, nebo realizují projekt, který je v souladu s výzvou. Ve středu 6. května byla vyhlášena první výzva na druhé pololetí roku 2009. Výzva spolu se statutem fondu a základními pravidly pro přidělování dotací je uvedena na webových stránkách města v sekci „úřední deska“ a pod odborem sociálních věcí, kde lze nalézt i formulář žádosti (ZDE).

Uzávěrka žádostí je dne 15. června v 17.00 hodin.

 

Správní rada fondu bude žádosti hodnotit dle předem daných kritérií a bude zastupitelstvu města navrhovat ke schválení objem finančních prostředků pro jednotlivé žadatele.

Informace o fondu, způsobu podání žádostí i hodnocení je možné získat na odboru sociálních věcí MěÚ Turnov, sekretariátu odboru nebo u vedoucí odboru.

 

Hana Kocourová, vedoucí odboru sociálních věcí MěÚ Turnov

h.kocourova@mu.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.