BŘEZNOVÉ POZVÁNKY OBČANSKÝCH SDRUŽENÍ

0

Tři občanská sdružení s pravidelným programem, zaměřeným především na rodiny s dětmi, zvou na své březnové akce:

* MATEŘSKÉ CENTRUM NÁRUČ. Provozovny: Skálova 540, Hruborohozecká 388, Turnov, www.naruc.cz, naruc.turnov@seznam.cz, tel. 775 964 314. Pravidelný každodenní program najdete na webových stránkách. Sdružení také provozuje nové internetové stránky, kde najdete spoustu informací pro celé rodiny, od kojenců po seniory. Podívejte se na www.turnovprorodinu.cz. Vybíráme z programu:
* Pondělí 12. března od 10.00 hodin: Beseda na téma vnímání času u dětí (waldorfský klub).
* Pondělí 19. až pátek 23. března: Sbírka oblečení, hraček a jiných potřeb. Vyřazené oblečení, hračky, dětské potřeby můžete přinést do Náruče (od miminek po dospělé). Věci budou odvezeny do kojeneckého ústavu, dětského domova a azylového domu, kde jsou za ně vděční.
* Čtvrtek 22. března dopoledne: Výměnný bazar – vytřídili jste věci ve skříni a nevíte, co s nimi? Přineste je do Náruče vyměnit za jiné…
* Čtvrtky 22. a 29. března od 16.00 hodin: Jarní dílna – velikonoční.
* Pondělí 26. března od 10.00 hodin: Jak zvládnout přijímací pohovor – přijďte se poradit se specialistou…

* RODINNÉ CENTRUM ÚSMĚV, Přepeře, čp. 85 (vedle pošty v centru obce), tel. 603 444 904, www.rcusmev.cz, rcusmev@centrum.cz. Otevřeno je od úterý do pátku od 8.00 do 15.00 hodin pro maminky s dětmi. Hlídání dětí s programem na rozvoj všech dovedností (pro zaměstnané maminky – od 7.00 do 16.00 hodin), nebo pro zvykání si na školku.
Program každý den od 10.00 do 11.00 hodin: ÚTERÝ – cvičeníčko s říkankami, STŘEDA – montessori pedagogika, ČTVRTEK – zpívánky, PÁTEK – výtvarná dílna. V pátek od 17.00 do 19.00 hodin arteterapie s Jožkou Čermákem (výtvarná dílnička pro všechny).

* THE BOUDA PRO VEŘEJNOST. Aktivity pod patronací turnovské Jednoty bratrské a Nové naděje, o. s., v čajovně (v suterénu budovy Městské knihovny A. Marka, Jeronýmova 517) nebo v domě The Bouda v ulici 28. října 543. Kalendář akcí a podrobné informace najdete na www.thebouda.cz. V nabídce jsou setkání maminek s dětmi i třeba florbal pro muže, anglická konverzace atd. V týdnu je pro veřejnost otevřena Čajovna Tea Bouda v suterénu knihovny. Zde funguje Klub 13 pro děti a mládež s deskovými hrami. Nově je v nabídce i krátkodobé hlídání dětí a klub maminek Boudička. Bližší informace na telefonním čísle 776 756 223.
Jednorázové akce:
* Středa 7. března od 19.00 hodin: Sárívlání aneb oděv s vůní čaje. Zveme dívky, maminky i babičky k oslavě mezinárodního dne žen netradičním způsobem. Přijďte se podívat, jak vypadá sárí a jak se obléká. Přijďte si ho vyzkoušet a popovídat si o pravděpodobně nejstarším kusu oděvu, do kterého se ženy oblékají. Akce se koná v čajovně Tea Bouda v suterénu knihovny A. Marka na Jeronýmově ulici. Vstupné 20 Kč.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.