FIRMA VYVA PLAST LETOS SLAVÍ DVACETINY

0

Turnovská společnost VYVA PLAST s. r. o. letos prožívá dvojí radost. V letošním roce je již 20 let na trhu a jako dárek si k tomuto výročí dala novou výrobně-skladovací halu. „Celé ty roky jdeme důsledně za svým cílem, který jsme si dali při založení: Být jednou z vedoucích firem na trhu tváření plastů. A že se tento cíl daří naplňovat, svědčí historie i současnost společnosti,“ uvedl Ivo Lednej, výkonný ředitel firmy. V průběhu dvou desítek let se podařilo z regionálně nenápadné firmy vybudovat společnost, se kterou obchodují rozhodující hráči na trhu.

A že je tento trh velmi náročný, svědčí nejen velká konkurence, ale především neustálá potřeba inovací a investic. V průběhu svého vývoje investovala firma značné prostředky nejen do výrobního areálu, ale i do moderních technologií. „Nové investice jsou potřebné, aby firma dál prosperovala. Nyní máme novou, moderní halu, která umožní přesun části výroby z již těsných prostor. V hale budou instalovány stroje na vakuové tvarování včetně fréz. Každá větší investice nám vždy vytvořila nárůst obratu, tak doufáme, že to bude i tentokrát,“ shrnul Lednej.

n201307091052_zap_277_2013_vyvaFirma VYVA PLAST dnes se svými 65 zaměstnanci patří k významným zaměstnavatelům na Turnovsku. Hlavní část výrobního programu tvoří tváření plastů pro různé obory včetně logistiky. V Turnově tak mj. vznikají obaly například pro klimatizace, automobilový průmysl atd.
„Co je však rozhodující, jsou lidé. Jejich kvalifikace, úsilí, morálka a zájem o vlastní rozvoj i rozvoj firmy jsou často tím rozhodujícím faktorem, který stojí v konkurenčním boji na hraně mezi úspěchem a neúspěchem. Vytrvají jen ti nejlepší. Proto bych si přál, aby nám tohle úsilí vydrželo i v dalších letech,“ uzavřel Ivo Lednej.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.