KAMENÁŘSTVÍ A ŠPERKAŘSTVÍ NA TURNOVSKU

0

V rámci získané dotace na projekt „Turnovsko aktuálně“ z Dotačního fondu Libereckého kraje byl vydán nový leták Kamenářství a šperkařství na Turnovsku v nákladu 12 tisíc výtisků.

Leták je ve třech jazykových mutacích a je zdarma k dispozici v Regionálním turistickém informačním centru v Turnově. Distribuován bude i na další informační centra v regionu a bude sloužit i k propagaci tohoto zajímavého tématu na veletrzích a dalších propagačních akcích v rámci cestovního ruchu.
Projekt Turnovsko aktuálně byl složen z více aktivit, které byly realizovány během loňského roku. První aktivitou bylo vydání mapy turistických cílů na Turnovsku s kolorovanými perokresbami, která se u návštěvníků setkala s mimořádně pozitivním ohlasem.

Další aktivity se týkaly rozšíření a úpravy webových stránek informačního centra a synagogy. V rámci webových stránek infocentra byla rozšířena a aktualizována fotogalerie města Turnova a okolí. Webové stránky synagogy byly rozšířeny o ruskou a hebrejskou mutaci. Upraveny byly i stávající mutace. V úpravě stránek synagogy v hebrejském jazyce se bude pokračovat i v budoucnu. Hebrejština je totiž jazykem – na rozdíl od ostatních mutací na webových stránkách, který je psán zprava doleva a je nutné přizpůsobit i šablony, do kterých je vkládán.
Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.