NOVÁ PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE Z VESECKA. NEJLÉPE VYZKOUŠET

0

Čtvrtým rokem v turnovské průmyslové zóně na Vesecku funguje firma MS OKNA, významný regionální výrobce výplní stavebních otvorů. Vyrábějí se tady plastová okna, dveře, zimní zahrady ad. To vše na míru a z těch nejlepších materiálů. Poměrně mladá firma navazuje na dvacetiletou tradici této výroby na Vesecku, včetně zámezí profesionálních zkušených zaměstnanců. „Firma se orientuje ze 70 % na státní velké zakázky, zbytek tvoří zakázky pro drobné stavebníky převážně z regionu, kterým vycházíme maximálně vstříc,“ říká jednatel firmy Michal Suchý.

Základ pro výrobu tvoří kvalitní německé profily Rehau s kováním Roto NT a povrchovou úpravou Rotosil Nano pro vyšší odolnost povrchové úpravy. Aktuálně zde nabízejí i novinku v podobě GENEO RAU- FIPRO X, což je nový systém pro oblíbené velké prosklené stěny. „V letošním roce se nám poměrně daří, máme mj. za sebou zakázku 500 oken pro středočeské ředitelství Českých drah v Berouně, což byla technicky náročná okna na bezpečnost s vysokou protihlukovou úrovní, zabodovali jsme také doma, vyhráli jsme výběrové řízení na nová okna na paneláku u Diasu,“ vypočítává Michal Suchý. Společnost MS OKNA má za sebou z poslední doby několik dalších prestižních zakázek, jako jsou velká nákupní centra, z bytových domů mj. dodávku oken do bytového komplexu Modřanský háj v Praze, na IV. etapu.
Oživený stavební trh po nedávných omezeních souvisejících s epidemií koronaviru umožnil také mírně navýšit počet zaměstnanců, firma letos dosáhla nárůstu obratu o 15 % oproti loňskému roku.

K růstu cen stavebních materiálů je Michal Suchý skeptický, jednak chybí základní materiál pro výrobu, protože došlo k jeho odlivu na jiné kontinenty, mohou za nimi být i jisté spekulace, s čímž bohužel výrobci typu turnovské firmy nemohou moc udělat. Také se dá bohužel očekávat další nárůst cen způsobených rostoucími cenami energií.
„Na druhou stranu se tím i vyčistí podnikatelské prostředí. Lidé se budou spíše než na překupníky obracet přímo na výrobce. Tady zájemcům můžeme garantovat nejen solidní cenu, ale také profesionální přístup k jejich požadavkům. Stejně si vážíme zákazníků, kteří uzavřou smlouvu na okna do velkého rodinného domu i poptávku po jediném novém oknu. Nejlépe vyzkoušet,“ uzavřel Suchý.
(PR)

MS okna s. r. o.
Turnov, Daliměřice 480, průmyslová zóna Vesecko
www.msokna.cz

…jedna z realizací na Turnovsku

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.