KNÍŽKA BÁSNIČKY NEJEN PRO ANEŽKU; POMOZTE S FINANCOVÁNÍM

0

Takový příspěvek nedodáváme do redakce TvA každý den. Dvě ženy z Turnovska, Jaime Císařová a Jitka Řezníčková, napsaly knížku básniček pro děti. Na každé jméno v kalendáři je jedna básnička a k mnohým z nich jsou krásné celostránkové ilustrace. Tímto je kniha unikátní a patrně jediná svého druhu v České republice. „Rozhodly jsme se knížku vydat svépomocí, a proto potřebujeme získat dostatečné finance. Na vybrání peněz máme ještě asi měsíc, pak projekt na internetových stránkách končí. Pokud nevybereme všechny prostředky, budou peníze vráceny všem, kteří přispěli. Tohle ale doufáme, že se nestane. Na projektu pracujeme už přes rok a daly jsme do něj hodně práce a úsilí,“ uvádí Jamie Císařová.

n201507231125_vakci_150_015_basnickyBásničky nejen pro Anežku – jedinečná kniha básniček hledá své fanoušky, své majitele, svoji knihovnu. Každé dítě si v ní najde básničku pro sebe. Nápad vznikl díky dceři jedné z autorek, Anežce, která básničky miluje.

S návrhem publikace se můžete seznámit www.hithit.cz v sekci literatura, Básničky nejen pro Anežku, konkrétně ZDE:
https://www.hithit.com/cs/project/1534/basnicky-nejen-pro-anezku.

Autorky by rády knížku v případě úspěchu nabídly do všech škol, školek, mateřských center, knihkupectví a samozřejmě koupit si ji budou moci i jednotlivci. Můžete-li, podpořte tento krásný počin!
(Spojení na jednu z autorek: jaime.cisarova@seznam.cz)

201507231125_vakci_151_015_basnicky

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.