KOUPALIŠTĚ V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ: SEZONA ZAČNE MOŽNÁ UŽ 25. KVĚTNA

0

Sezona letního koupaliště začne na přelomu května a června. V případě příznivého počasí bude koupaliště připraveno v pátek 25. května od 14.00 hodin. V případě horšího počasí se koupaliště definitivně otevře 1. června ve 14.00 hodin. Čeká nás již třetí letní sezona s možností koupání ve stále nejmodernějším koupališti v Libereckém kraji.

Novinky pro letošní rok:
– Nově máme časové zvýhodnění pro odpolední koupání, které bude začínat již v 15.00 hodin. Dříve začínalo až od 16.00 hodin.
– Nově bylo zrušeno rozdělení na sezonu a mimosezonu. Navíc ve dnech, kdy bude otevřeno pouze od 14.00 (všední dny na začátku června a v září) bude odpolední vstupné platit již od 14.00 hodin.
– Otevírací doba se nemění. Klasická otvírací doba od 9.00 do 20.00 platí od 18. června do 2. září. Mimo tuto dobu je koupaliště ve všední dny otevřeno od 14.00 do 19.00 a o víkendech od 9.00 do 19.00 hodin.
– Předpokládaný termín uzavření koupaliště je závislý na počasí v září. Plánovaný termín uzavření je 9. nebo 16. září.
– V letošní sezoně je bez náhrady zrušeno ranní koupání, které nebylo příliš využíváno.
– Loňské pravidelné večerní koupání bude nahrazeno nepravidelným. Budeme se snažit večerní koupání otevřít vždy, když pro to budou příhodné klimatické podmínky. V tom případě bude večerní koupání od 20.15 do 22.30 hodin.
– Cena vstupného se v letošním roce zvyšuje pouze pro dospělé o 10 Kč. Celodenní vstupné pro dospělého vyjde na 100 Kč, zlevněné 60 Kč, zlevněné ZTP 40 Kč. Děti do 100 cm výšky mají vstup zdarma. Děti s výškou 101 – 120 cm mají vstup za 20 Kč. Pro rodiny s dětmi zůstává v ceníku i nadále možnost rodinného vstupu pro dítě s doplatkem 30 Kč.
– Využít můžete také předplacené karty, kde získáte dva bonusy. Nemusíte čekat případnou frontu u pokladny a koupání vás vyjde levněji. Za vstup na koupaliště na čipovou kartu se zaplatí (strhne z karty) pro dospělého 60 Kč a následně po čtyřech hodinách zaplatíte za 15 minut návštěvy 1 Kč. Maximální cena jedné návštěvy pro dospělého na čipovou kartu vyjde tedy na 88 Kč (zlevněná na 49 Kč). Čipové karty jsou k dostání v pokladně koupaliště během provozu.
– Ve spodní části areálu bude nabídka rozšířena o populární stolní tenis a v průběhu sezony o „skákací aktivitu“. Spodní občerstvení bude v provozu při vyšší návštěvnosti. K půjčení budou také šlapací motokáry.

Tomáš Špinka, vedoucí areálu Maškova zahrada
Jindřich Kořínek, jednatel společnosti Městská sportovní Turnov
www.maskova-zahrada.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.