DVEŘE TISKÁRNY DOKOŘÁN

0

Ve středu 25. ledna se otevřely prostory turnovské Tiskárny Apromotion, sídlící v ulici A. Dvořáka v lokalitě U Raka. Návštěvníci obdivovali nejen 13 strojů na tisk a výrobu reklamy, ale navíc přímo před jejich očima vypálil laser do propisky text na jejich přání. V rámci Dne otevřených dveří Tiskárny Apromotion probíhala také lákavá akce s titulem „50% sleva na vše”. Co znamená to „vše”, jsme se zeptali Adama Bartoně, manažera tiskárny:

* Co vlastně všechno vyrábíte?
Tiskoviny a reklamu. Tiskneme na papír, na desky, na bannery, na reklamní předměty, například na propisky. Také tiskneme na samolepicí fólie, které pak aplikujeme na automobily či na výlohy. Umíme vyrobit malou tabulku „Pozor zlý pes!” nebo velký billboard s kovovou konstrukcí a LED osvětlením. Plakáty A2 – A0 tiskneme nejrychleji a nejlevněji v České republice. 

n201702100948_inz2017_apromotion02* Co když vůbec ničemu z toho nerozumím, a přesto potřebuji vybavit svoji firmu reklamou?
Takových případů je většina a my jsme zaměřeni na praktická řešení. V našem týmu máme skvělé grafiky, kteří vám navrhnou logo, letáky, plakáty, bannery a vše další. Pro lepší představu zpracujeme 3D vizualizace, což se využívá například u polepů na auta či venkovních instalací.

* Stíháte to? Budete mít na mě čas?
Ano budeme. Naše firemní heslo zní: Digitální rychlotisk! U jednoduchých tiskovin garantujeme dodání do 24 hodin. Digitální technologie nepotřebují žádné několikadenní přípravy a většinou jdou zakázky z objednávky rovnou do strojů. U těch složitějších zadání si vždy necháme odsouhlasit termín realizace, který je v řádu několika dnů.

* Co když mám grafické podklady u jiné reklamky? To budu muset začít znovu?
Dobrá otázka. Ne, vždycky se to dá nějak udělat. Logo i grafiku vytvoříme podle vzoru znovu. Třeba podle vizitky, letáku nebo fotografie. Na rozdíl od některých konkurentů předáme svým zákazníkům všechny podklady, které si u nás nechali vytvořit. Myslíme, že je to férové.

n201702100949_inz2017_apromotion03* Jakou má tiskárna perspektivu v době stále sílícího vlivu internetu? Nebojíte se toho? 
Naopak, jdeme internetu vstříc. Náš tým umí postavit internetové stránky, statickou nebo animovanou reklamu, zajistit fotografie, grafiku a optimalizaci pro vyhledávače či sociální sítě. Chceme se v tomto odvětví nadále rozvíjet.

* Chystáte nějakou další akci?
Ano, společně s Městskou knihovnou Antonína Marka v Turnově pořádáme první ročník literární soutěže Střípky z Ráje. Do poroty jsme mimo jiné pozvali takové osobnosti, jako Jiřího Žáčka či Ivu Pekárkovou. Soutěží se v próze a poezii, téma je volné a účastnit se mohou všichni od 15 let. Přihlásit soutěžní díla je nutné nejpozději do 28. února 2017.
Více na www.apromotion.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.