ÚNOROVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Nabídka únorového sportovního vyžití je směsicí aktivního pohybu s diváckou podporou zdejším týmům v hledišti. Hned zkraje měsíce turnovská hala ve Skálově ulici zažije něco opravdu mimořádného. Na vlastní oči budete moci vidět nejlepší české basketbalisty včetně reprezentantů. Hala bude uspořádána i pro sezení na palubovce, bude to mimořádný divácký zážitek! Sportovat můžete i aktivně, můžete jet na běžkách závod z Kozákova na Tábor, zúčastnit se kurzu sebeobrany či využít nabídky zdejších turistů a vyzkoušet si zimní táboření.

Pátek 1. až neděle 3. února
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 15. kola začínají na zimním stadionu v Lomnici nad popelkou vždy ve 21.00 hodin. Pátek: SDH Troskovice – HC SDH Hnanice, sobota: HC Modřišice – HC Performers Turnov, neděle HC Sokol Turnov – HC Všeň Pojizeří.

Neděle 3. února
* POHODA CUP 2013.
V pořadí již 10. ročník zimního turnaje žen v házené. Hraje se v hale TJ ve Skálově ulici od 9.00 do přibližně 17.15 hodin. Zhruba v 17.30 hodin by mělo proběhnout vyhlášení výsledků. Účastníci turnaje: Tatran Střešovice Praha a HC Háje Praha (hrají Přebor Prahy), DHK Baník Most B (2. liga), SHK D-P Pardubice a TJ Turnov (2. liga).

Středa 6. a čtvrtek 7. února
* FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ V BASKETBALE!
Přijďte se podívat na nejlepší republikové basketbalové týmy, včetně těch turnovských! Budou roztleskávačky, přijedou basketbalové celebrity, vstup do haly bude dobrovolný… Ve středu zápasy v hale TJ ve Skálově ulici začínají v 17.00 a v 19.30 hodin, ve čtvrtek 7. února v 17.00 hodin. Podrobnosti přineseme v samostatném článku.

Pátek 8. až neděle 10. února
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 16. kola začínají na zimním stadionu v Lomnici nad popelkou vždy ve 21.00 hodin. Pátek: HC SDH Hnanice – SDH Troskovice, sobota: HC Modřišice – HC Sokol Turnov, neděle: HC Performers Turnov – HC Všeň.

Sobota 9. února
* MEZI KOPCI TÁBOR – KOZÁKOV ANEB MALOKRKONOŠSKÁ 30.
(Pozor! Akce byla z důvodu nedostatku sněhu zrušena!!!) Běžecký závod na lyžích. Svojí účastí vyjádříte podporu provádění údržby běžeckých stop mezi Kozákovem a Táborem a podporu požadavku na zlepšení neutěšené situace pro běžkaře v Zeleném háji! Pojďte se protáhnout, projet se po hřebeni Malých Krkonoš a obohatit se o krásné výhledy, které tento hřeben nabízí. Trasy budou z 90 % upraveny pro bruslení. Start a cíl:  Žlábek- Vrcha od 10.00 hodin. Připravena trať i pro „retro“ lyžaře v dobových kostýmech a s dobovou výstrojí.
– Nezávodní trasa + retro trasa 5 km: Žlábek Vrcha – hostinec U Kodrů – Vrcha (vyhodnocení dobových lyžníků).                                                                                                                                         
– 10 km: Žlábek Vrcha – Kozákov – Vrcha                                 
– 20 km: Žlábek Vrcha – Tábor – Vrcha                          
– 30 km: Žlábek Vrcha – Kozákov – Vrcha- Tábor – Vrcha
    
Úprava stop: LSK Lomnice nad Popelkou a Sokol Chuchelna. Pořádá občanský spolek Žlábek-Vrcha, informace na tel. 777 150 057, e-mail: tomáš kuncíř, kuncir@centrum.cz
* VOLEJBAL, II. národní liga: TJ Turnov – Praga. Začátky zápasů v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. národní liga: Mala Skala – Chabařovice. Začátky zápasů ve zdejší tělocvičně v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov – DHK Baník Most B. Začátek v 16.45 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

Neděle 10. února
* FUTSAL
, krajský přebor: FC Dalmach B – Y. W. Nový Bor. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 17.00 hodin.
* FUTSAL, II. liga: FC Dalmach – Salamandr Hradec Králové. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 19.00 hodin.

Pátek 15. až neděle 17. února
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 17. kola začínají na zimním stadionu v Lomnici nad popelkou vždy ve 21.00 hodin. Pátek: HC Všeň Pojizeří – HC Sokol Turnov, sobota: SDH Troskovice – HC Performers Turnov, neděle: HC Modřišice – HC SDH Hnanice.

Pátek 15. února
* SOKOLSKÉ ŠIBŘINKY.
Sokolovna ve Skálově ulici, začátek v 19.30 hodin. Hrají Kanci paní Nadlesní, téma: ovoce a zelenina, vstupné 100 Kč v předprodeji v sokolovně, v kanceláři Náruče (120 Kč na místě)

Sobota 16. února
* PROHLÍDKA IQ PARKU V LIBERCI.
Pro děti ve věku 7 – 11 let pořádá oddíl MINITOM KČT Sokol Turnov (i pro děti mimo členskou základnu). Sraz je v 9.05 hodin na vlakovém nádraží (odjezd vlaku v 9.20), návrat v 16.39 hodin. Bližší informace o  činnosti oddílu i akci: Kateřina Lebedová, katerina.kupkova@post.cz, www.turistika.turnov.org.
* DĚTSKÝ KARNEVAL, sokolovna ve Skálově ulici, začátek ve 14.00 hodin.
* VYHLÁŠENÍ ANKETY – NEJLEPŠÍ SPORTOVEC TURNOVA ZA ROK 2012. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání cen oceněným proběhne v sále kina SFÉRA na Střelnici. Součástí večera bude zápis do Zlaté knihy sportu města Turnova. Hlasování o Cenu diváků bude probíhat na stránkách www.turnovskovakci.cz. Začátek v 18.00 hodin, vstup zdarma.

Sobota 23. února
* TURNAJ DVOJIC VE STOLNÍM TENISE,
39. ročník! Pořádá Sokol Kacanovy jako Memoriál Antonína Horského. Turnaj se koná v místním kulturním domě, zúčastnit se ho mohou dvoučlenná družstva, hrát mohou registrovaní i neregistrovaní.  Startovné za jedno družstvo činí 150 Kč, prezentace účastníků od 7.00 hod. v místě konání. Vítězné družstvo obdrží putovní pohár a družstva na 1. – 3. místě obdrží věcné ceny.
* VOLEJBAL, II. národní liga: TJ Turnov – Modřany. Začátky zápasů v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a ve 14.00 hodin.

Neděle 24. února
* SJEZDOVKA VE STRUHÁCH
. Závody v paralelním slalomu. Jezdí se ve dvojicích, vítěz vždy postupuje do dalšího kola. Závody jsou otevřené pro všechny – od dětí po dospělé. Začíná se v 10.00 hodin, registrace probíhá od 9.00 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov – Lokomotiva České Budějovice. Začátek v 15.00 hodin v hale TJ ve Skálově ulici.

OSTATNÍ

* ZIMNÍ TÁBOŘENÍ – TAM, KDE LIŠKY DÁVAJÍ DOBROU NOC. Klub českých turistů Turnov pořádá zimní táboření. Pokud chcete vyzkoušet, jaké je spaní ve stanu na sněhu (pokud bude) a máte dobrý spacák, můžete jet s námi. Odjezd v sobotu 23. února dopoledne, návrat do Turnova v neděli dopoledne. V sobotu ujdeme okolo 20 km a v plánu je zastávka na občerstvení. Večer a ráno vaření na vlastním vařiči. Zájemci získají více informací na e-mailové adrese: j.kubat@centrum.cz a nebo na telefonu 737 623 795.

* KURZ SEBEOBRANY. Oddíl Judo TSC Turnov pořádá kurz sebeobrany pro dívky a ženy od 16 let. Základní kurz sebeobrany a výuky bezpečných pádů bude obsahovat 10 cvičebních hodin, a to vždy v úterý od 19.45 do 20.45 hodin ve sportovní hale TSC Turnov v Alešově ulici u nádraží. Cena kurzu je jeden tisíc korun (podmínkou zahájení kurzu je minimálně 12 přihlášených). Přihlášky zašlete do 20. února na e-mail: vydra.judotu@quick.cz, nebo mobil: 606 260 340. Předpoklad zahájení je konec března. Více najdete na www.judoturnov.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.