MALÁ SKÁLA OPĚT VÝRAZNĚ OŽIJE!

0

O víkendu 25. a 26. srpna 2012 se v Malé Skále, v tradičním místě dřívějšího konání festivalu Benátská noc, sejde na tisíc závodníků v orientačním běhu. Již 21. ročník závodů Pěkné prázdniny v Českém ráji pro ně připravují pořadatelé z oddílu orientačního běhu TJ Turnov. Na závodníky z pěti zemí čekají během dvou dnů celkem tři závodní etapy v jedněch z nejhezčích terénů v České republice.

Na sobotu 25. srpna od 15.00 hodin bude připraven i doprovodný závod pro širokou veřejnost, kde bude možné si vyzkoušet jednoduchou závodní trať přímo v obci Malá Skála. Přijďte si vyzkoušet orientační běh. Vy i vaše děti. Orientační běh je sport pro celou rodinu a je to ideální čas, jak se od září zapojit do pravidelné sportovní aktivity.

Pro ty z vás, pro které je to na Malou Skálu daleko, je na páteční podvečer 24. srpna připraven doprovodný závod na Hrubém Rohozci a v Daliměřicích. Mapu s kontrolami si budou zájemci moci zdarma vyzvednout od 17.30 hodin do 19.00 hodin v prostoru cíle, který bude situován mezi prodejnou Elektro Müller a prodejnu COOP v Daliměřicích.

Více informací v týdnu před závodem na www.tur.cz.

Daniel Wolf, ředitel závodů
Jindřich Kořínek, předseda OOB TJ Turnov
Jindrich.Korinek@email.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.