TURNOV SE PREZENTOVAL NA MEZINÁRODNÍM VELETRHU HOLIDAY WORLD 2014 V PRAZE

0

Ve dnech 20. – 23. února proběhl v areálu holešovického Výstaviště 23. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Tento veletrh je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a navštívilo ho přes 30 tisíc návštěvníků. Turnov se prezentoval v rámci regionu Český ráj na stánku Libereckého kraje. Expozice Libereckého kraje, jejímž tématem bylo „Po stopách letokruhů“ získala v rámci soutěže o nejpůsobivější stánek krásné 3. místo v kategorii „Stánek nad 60 m²“.

Nejčastější dotazy návštěvníků se týkaly cykloturistiky, ubytování a připravené nabídky pro děti. Mezi materiály, které byly od návštěvníků nejvíce požadovány, patřily tradičně letáky Skalní města, Hrady a zámky a katalog Dovolená. Zájem byl i o pořádané akce na letošní rok. K bohaté nabídce materiálů patřila též nabídka jednotlivých měst a obcí i turistických cílů a poskytovatelů služeb v Českém ráji.

V rámci veletrhu proběhla i tisková konference Pohádkových regionů ČR, na které se prezentoval i úspěšný turistický produkt: Za pověstmi Českého ráje. Účastníci tiskové konference byli pozváni na netradiční putování do Českého ráje a představeny byly i dvě stěžejní akce pro děti: Český ráj dětem, kterým se v letošním roce bude již po jedenácté zahajovat turistická sezona v tomto regionu a Jičín-město pohádky.

Eliška Gruberová, vedoucí OCR MěÚ Turnov, e.gruberova@info.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.