KRÁTCE ZE SPORTU NA TURNOVSKU. MÁME STŘÍBRNOU STOLNÍ TENISTKU Z MISTROVSTVÍ EVROPY

0

* V pořadí 12. ročník turnaje v malé kopané pořádá FC Kacanovy v sobotu 1. srpna od 8.00 hodin na fotbalovém hřišti v Kacanovech u Hotelu Králíček. Startovné 500 Kč, závazné přihlášky do 29. července u Josefa Antoně, tel. 608 78 14 18, e-mail: JAnton@quick.cz . Více informací ZDE. Další sportovní zprávy následují:

* Fotbalisté divizního FK Pěnčín-Turnov se pečlivě pod vedením trenéra Emila Šafáře připravují na novou sezonu. Kromě tréninků a soustředění na Moravě se uskuteční několik přípravných zápasů. Ten zatím nejdůležitější proběhl v pondělí 13. července, kdy do Turnova přijel tým Arsenalu Česká Lípa. Utkání před stovkou diváků (!) skončilo 0:0. V prvním poločase byli lepší hosté, kteří nastřelili tyč a břevno. Ve druhé půli byli aktivnější domácí, největší jejich šance spálili Vacek a Havlík. „Myslím, že na přípravu to bylo velmi slušné utkání. Vyzkoušeli jsme čtyři nové hráče (Moravec, Vacek, Cerman a Havlík) a tři dorostence, s výsledkem jsem spokojený,“ řekl po zápase trenér Šafář.
FK Pěnčín-Turnov nastoupil ve složení: Cimbál – Horák, Vokáček, Vítek, Škréta – Kulhánek, Patočka, Koťátko, Moravec – Vacek, Ježek. Do druhého poločasu střídali Metelka, Jíra, Hnízdo, Hurt, Cerman a Havlík.

Podzimní část divizní soutěže začíná v neděli 9. srpna. Turnovští na domácím hřišti přivítají mužstvo z Převýšova. Začátek je v 17.00 hodin.

(zdroj: www.fkpencinturnov.estranky.cz )

 

n200907202143_sport_73_09_longin* Velkého úspěchu dosáhla hráčka oddílu stolního tenisu Sokola Turnov Ilona LONGINOVÁ, která na mistrovství Evropy veteránů v Poreči vybojovala ve čtyřhře společně s Irenou Hermanovou z Hodonína pro české barvy stříbrnou medaili! Úspěch je o to větší, že obě nikdy nereprezentovaly naší republiku na klasických mistrovstvích Evropy a světa. K úspěchu blahopřejeme a jsme hrdi na to, že takovou hráčku máme v našem oddíle. Jan Varcl, j.varcl@seznam.cz

 

n200907202143_sport_74_09_ilma* Taneční a pohybová škola ILMA se zúčastnila začátkem července mistrovstvi světa Hip hop, Break Dance a  Electric Boogie všech věkových kategorií ve slovinském Koperu. Z Turnova soutěžila malá hiphopová skupinka  (Adéla Capoušková, sestry Kočovy, Kačka Neumanová, Leona Vyhlídková, Denisa Hartlová), která získala velmi pěkné 7. místo z celkového počtu 19 soutěžících skupin v dané disciplíně. Po součtu všech disciplín skončila Česká republika na velmi pěkném 2. místě. Děti navíc prožily i příjemných pár dní u moře v Chorvatsku, což určitě přispělo k jejich prázdninovým zážitkům. Soutěžícím a jejich trenérce Růžence Nejedlové srdečně blahopřejeme k úspěchu a přejeme krásné prázdniny.

Šárka Salabová, TaPŠ ILMA

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.