KRÁTCE ZE SPORTU NA TURNOVSKU. MÁME STŘÍBRNOU STOLNÍ TENISTKU Z MISTROVSTVÍ EVROPY

0

* V pořadí 12. ročník turnaje v malé kopané pořádá FC Kacanovy v sobotu 1. srpna od 8.00 hodin na fotbalovém hřišti v Kacanovech u Hotelu Králíček. Startovné 500 Kč, závazné přihlášky do 29. července u Josefa Antoně, tel. 608 78 14 18, e-mail: JAnton@quick.cz . Více informací ZDE. Další sportovní zprávy následují:

* Fotbalisté divizního FK Pěnčín-Turnov se pečlivě pod vedením trenéra Emila Šafáře připravují na novou sezonu. Kromě tréninků a soustředění na Moravě se uskuteční několik přípravných zápasů. Ten zatím nejdůležitější proběhl v pondělí 13. července, kdy do Turnova přijel tým Arsenalu Česká Lípa. Utkání před stovkou diváků (!) skončilo 0:0. V prvním poločase byli lepší hosté, kteří nastřelili tyč a břevno. Ve druhé půli byli aktivnější domácí, největší jejich šance spálili Vacek a Havlík. „Myslím, že na přípravu to bylo velmi slušné utkání. Vyzkoušeli jsme čtyři nové hráče (Moravec, Vacek, Cerman a Havlík) a tři dorostence, s výsledkem jsem spokojený,“ řekl po zápase trenér Šafář.
FK Pěnčín-Turnov nastoupil ve složení: Cimbál – Horák, Vokáček, Vítek, Škréta – Kulhánek, Patočka, Koťátko, Moravec – Vacek, Ježek. Do druhého poločasu střídali Metelka, Jíra, Hnízdo, Hurt, Cerman a Havlík.

Podzimní část divizní soutěže začíná v neděli 9. srpna. Turnovští na domácím hřišti přivítají mužstvo z Převýšova. Začátek je v 17.00 hodin.

(zdroj: www.fkpencinturnov.estranky.cz )

 

n200907202143_sport_73_09_longin* Velkého úspěchu dosáhla hráčka oddílu stolního tenisu Sokola Turnov Ilona LONGINOVÁ, která na mistrovství Evropy veteránů v Poreči vybojovala ve čtyřhře společně s Irenou Hermanovou z Hodonína pro české barvy stříbrnou medaili! Úspěch je o to větší, že obě nikdy nereprezentovaly naší republiku na klasických mistrovstvích Evropy a světa. K úspěchu blahopřejeme a jsme hrdi na to, že takovou hráčku máme v našem oddíle. Jan Varcl, j.varcl@seznam.cz

 

n200907202143_sport_74_09_ilma* Taneční a pohybová škola ILMA se zúčastnila začátkem července mistrovstvi světa Hip hop, Break Dance a  Electric Boogie všech věkových kategorií ve slovinském Koperu. Z Turnova soutěžila malá hiphopová skupinka  (Adéla Capoušková, sestry Kočovy, Kačka Neumanová, Leona Vyhlídková, Denisa Hartlová), která získala velmi pěkné 7. místo z celkového počtu 19 soutěžících skupin v dané disciplíně. Po součtu všech disciplín skončila Česká republika na velmi pěkném 2. místě. Děti navíc prožily i příjemných pár dní u moře v Chorvatsku, což určitě přispělo k jejich prázdninovým zážitkům. Soutěžícím a jejich trenérce Růžence Nejedlové srdečně blahopřejeme k úspěchu a přejeme krásné prázdniny.

Šárka Salabová, TaPŠ ILMA

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.