JARNÍ SOUTĚŽ TVA A FIRMY CYKLOSPORT KAMPO O KOLO ZA OSM TISÍC! (díl II.)

0

Redakce TvA společně s turnovskou firmou Cyklosport Kampo Kamila Poláka připravila zejména pro děti a teenagery předprázdninovou jarní soutěž o zajímavé ceny. V prodejně Cyklosport Kampo u turnovského nádraží najdete širokou nabídku jízdních kol, doplňků a sportovního oblečení. Toto zboží je atraktivní právě v této době vrcholícího jara. Kamil Polák je navíc jako bývalý aktivní cyklistický závodník vyhlášeným odborníkem, který vám rád v prodejně zodpoví všechny dotazy týkající se tohoto sportu.

O co se bude „hrát“? Firma Cyklosport Kampo do soutěže věnovala tři hodnotné ceny:
1. cenou je jízdní kolo v hodnotě 7 990 Kč
2. cenou je přilba Author v hodnotě 700 Kč

3. cenou je tričko Moira v hodnotě 500 Kč

 

Soutěž probíhá tříkolově, otázky budou zveřejněny ve vydání novin TvA s datem 19. května, 2. června a 16. června (a také na internetovém serveru TvA). Každé kolo soutěže probíhá samostatně.

 

Vítězkou prvního kola, kdy se soutěžilo o značkové tričko Moira (toto kolo bylo vyhlášeno v novinách TvA s datem 19. května a i na serveru TvA), se stala Radka Staňková z Turnova, Nádražní ulice. Na snímku ji cenu předává v prostorách Cyklosportu Kampu Kamil Polák. Gratulujeme! Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 59 čtenářů.

 

Ve vydání novin s datem 2. června a nyní také na serveru TvA vyhlašujeme druhé kolo soutěže. Soutěžit můžete o v pořadí 2. cenu, kterou je přilba Author v hodnotě 700 Kč.

 

CO MUSÍTE UDĚLAT PRO TO, ABYSTE VYHRÁLI?

Odpovědět celkem na tři jednoduché otázky:

1. Napište název internetových stránek firmy Cyklosport Kampo.

2. Kde najdete v Turnově firmu Cyklosport Kampo?

3. Jaké značky jízdních kol firma Cyklosport Kampo prodává? Nápověda: Je jich celkem pět, jejich seznam najdete vyvěšený v prodejně.

 

Své odpovědi doručte VÝHRADNĚ (!) v písemné podobě (na e-maily nebude brán zřetel) poštou nebo osobně na adresu redakce TvA: Nádražní 1092, 511 01 Turnov. Heslo: Cyklosport Kampo (nezapomeňte napsat svoji adresu a telefonní číslo!). Uzávěrka tohoto kola soutěže je ve čtvrtek 10. června v 16.00 hodin. Cena bude výherci předána přímo v prodejně 11. června a jméno výherce se dozvíte ve vydání novin TvA s datem 16. června a bezprostředně také na internetu.

 

Hodně štěstí!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.