S JAREM SE BLÍŽÍ MEMORIÁL LUDVÍKA KOŠKA 2019

0

LEDNÍ HOKEJ / Turnaj pořádaný jako pocta turnovskému hokejistovi a pilotu 311. čs. bombardovací perutě RAF Ludvík Košek, který v roce 1944 padl jako válečný hrdina ve Velké Británii, se stává tradicí. Pořadatelský HC Turnov 1931 pro něj letos ve stejnojmenné ledové aréně vyhradil hned dva víkendy. Na klání dorazí mj. také potěry týmů věhlasných jmen.

O prvním jarním víkendu 23. a 24. března bude led zimního stadionu v srdci Českého ráje vyhrazen od 8.00 hodin pro minihokej ročníků 2010 a 2011. „Účast na nedělním vyhlášení výsledků, které proběhne po třetí hodině odpolední, přislíbil samotný Ludvík Košek, samozřejmě synovec našeho patrona, a dorazit by měla také turnovská místostarostka Jana Svobodová,“ doplnil za organizátory Pavel Mlejnek. Reprezentant rozrůstající se domácí mládežnické základny – HC Turnov 1931 – poměří síly s hokejovými kluby z Prahy – Hvězdou a Spartou, týmy z Opočna, Vrchlabí, a také královéhradeckého Mountfieldu.

Klasický hokej na celé hřiště KAMAX Arény se tu bude hrát o víkendu 30. a 31. března, rovněž se začátky od 8.00 hodin. I tady se proti mladým domácím plejerům představí vrstevníci pražské Hvězdy, HC Jičín a Děčín, SK Sršni Kutná Hora a Rytíři z Kladna.

Jako víkendový TIP doporučujeme vzít vaše ratolesti a jít spolu s rodinami hráčů podpořit nejen jejich spolužáky, ale i barvy svého města. Turnov DO TOHO!
Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.