ČERVENCOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

První prázdninový měsíc nabízí spíše aktivní náplň volného času. V Turnově je v provozu koupaliště v Maškově zahradě, máme zde pozvánku na tradiční cyklistické závody na Vyskři. Fotbalové hřiště v Sedmihorkách bude hostit fotbalisty Slovanu Liberec a Sparty Praha.

KOUPALIŠTĚ MAŠKOVA ZAHRADA
Koupaliště v Maškovce je o prázdninách otevřeno každý den od 9.00 hodin do 20.00 hodin. Celodenní vstupné pro dospělého činí 150 Kč, zlevněné vstupné pro děti nad 120 cm výšky, studenty a osoby nad 60 let je 110 Kč. Zlevněné vstupné pro dospělé nad 70 let a osoby s průkazem ZTP, ZTP/P (doprovod ZTP/P) je 70 Kč. Za děti do 120 cm výšky rodiče zaplatí 50 Kč, v dětské skupině s více jak 10 členy do 15 let je cena 70 Kč. V odpoledních hodinách od 15.00 hodin lze zakoupit zlevněné vstupné.
Připraveny jsou animační programy i večerní koupání, více na www.maskova-zahrada.cz.
Živý přenos z koupaliště https://www.youtube.com/watch?v=lzwMwXwXLh8

Neděle 9. července
* FOTBAL / Příprava: Slovan Liberec B – Sparta Praha B (10.00), hřiště Sedmihorky.

Sobota 15. července
* VYSKEŘSKÝ HANDICAP. Cyklozávod v srdci Českého ráje. Trať cyklozávodu vede po silnicích a zpevněných cestách a je vhodná pro horská a trekingová kola. Trať je nenáročná a vhodná pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Hobby trať má délku 3,8 km, náročnější trasa měří 9,6 km s převýšením 225 metrů. Jede se v atraktivním okolí Vyskře. Pro předškolní děti je připraven malý dovednostní závod. Program: 8.30–10.00, 10.30 start závodu trasa A, 13.00 start závodu trasa B, 14.30 – vyhlášení výsledků cyklo závodu + tombola. Registrace a další informace najdete na https://vyskerskyhandicap.cz/

Sobota 22. července
* MALÁ KOPANÁ / Tradiční pouťový turnaj v Přepeřích (8.30) malé hřiště na návsi. Bližší informace na stránkách pořadatele – 1. FC Přepeře.

Sobota 29. července
* FOTBAL / Letní příprava: FK Přepeře – Motorlet Praha (10.30) RTW Aréna Přepeře

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.