ATRAKTIVNÍ PODÍVANÁ S PŘÍCHUTÍ MALINOVÉHO PIVA

0

* FOTBAL / Zhruba 250 diváků si v sobotu 16. března nenechalo ujít premiéru ženského fotbalu v hale Sportovního centra. V nultém ročníku Women ROHOZEC Cupu, který mediálně podpořilo zpravodajské Turnovsko v akci, se jim na palubovce bez na poslední chvíli omluveného FK Jablonec představilo pět celků. Pořadatelský FK Pěnčín-Turnov vyslal do turnaje hned dva. První nahrál v sobotním odpoledni neporažen sedm bodů při skóre 3:1 a juniorka jeden za závěrečnou remízu 2:2 s Kobylkami Jičín.

Oba naši zástupci pak jen o pouhou jednu branku přišli o lepší příčku v závěrečné tabulce:

1. Slovan Liberec                      4 4 0 0 12:0 12
2. DFK Mnichovo Hradiště      4 2 1 0 4:2      7
3. FK Pěnčín-Turnov                4 2 1 0 3:1      7
4. Kobylky Jičín                         4 0 1 3 3:13    1
Wild Women – juniorka          4 0 1 3 2:6      1

n201303192135_sport_43_013_fotbalHistoricky první halový zápas žen sehrály třetiligové Turnovanky mezi sebou, když o výhře bílých divoženek nad juniorkami v nových dresech od Pivovaru Rohozec rozhodla Janečková. V pomyslném finále si pak v souboji favoritek vedly lépe hráčky z Liberce, které udolaly Mnichovo Hradiště rozdílem dvou branek. Ceny v podobě rohozeckého malinového piva si rozdělila všechna zúčastněná družstva a zbylo též i na rozhodčího Josefa Maříka z Jablonce n. N., jenž s přehledem sobě vlastním odřídil všech deset utkání.

Nejlepší brankářkou byla vyhlášena Salacká z vítězného Slovanu Liberec, která za svá záda nepustila ve čtyřech  odehraných utkáních jediný míč! Její spoluhráčka Černá se díky pěti gólům z dvanácti libereckých stala nejlepší střelkyní WRC. Tato individuální ocenění hodnotnými cenami obohatila turnovská firma Sport Havel.

n201303192135_sport_44_013_fotbalTOP hráčkou turnaje se stala Týna Janečková z domácího FK Pěnčín-Turnov, která svůj tým táhla i střelecky. MISS turnaje, který sponzorsky „zastřešil“ Pivovar Rohozec, organizátoři zvolili gólmanku jičínských Kobylek Nikolu Plecháčovou. „Holka jako malina“ se tak domů vracela v tričku s logem graficky ztvárněným Reklamou CORAP.

FK Pěnčín-Turnov: Homolková – Machová, Jiránková, Randáková – Horáková, Suchardová, Janečková
Wild Women – juniorka: Bočoková –  Červinková, Popelková, Kohoutová – Mikulová, Schmidtová, Mazánková

Připravil Karel Vodrážka, sport TvA, vodraz@centrum.cz

Další fotografie z turnaje najdete v samostatném albu na Facebooku TvA – ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.