PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ ŽLUTÉ PONORKY; OTEVÍRÁME 5. ZÁŘÍ V 8.00 HODIN!

0

Nabídka kroužků a kurzů byla již zveřejněna na našem webu a do září bude ještě postupně doplňována. Využijte příležitosti si v klidu domova promyslet, co vás a vaše děti bude bavit. Pro příklad uvádíme několik novinek a zajímavostí v naší nabídce.

V Ponorce od září vzniká „Elektro laboratoř“ s 3D tiskárnou – kroužek, kde si účastnící vyzkouší vše od pájení po programování. Audiovizuální kroužek pro mladé techniky umožní účastníkům nahlédnout do kuchyně zvukaře a osvětlovače nebo si prakticky osahat práci kameramana a videostřihače. Zveme děti od pěti let do nového kroužku Malý kutil – malá kutilka pro opravdové „píditele“, kteří se nebojí vzít do ruky nářadí a třeba i něco pokazit jako Pat a Mat. Taneční kroužek Street dance přibírá nové členy v pobočce v Turnově II, stejně jako Historický šerm, který trénuje na „dívčajdě“.

Dále zveme holky a kluky do LEGO kroužku, kde budou vznikat originální (bez návodů) modely aut, domů, zahrádek, vlaků, zámků, zvířátek nebo i vesmírných plavidel. Pro starší milovníky tvorby otevíráme Divotvoření, kde se setkáte s kresbou, malbou, koláží nebo prostorovou tvorbou a materiály, které by vás běžně ani nenapadlo použít.

Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov
www.ponorkaturnov.cz
info@ponorkaturnov.cz
tel. 722 642 287

Hledáme nové vedoucí kroužků!
Máte-li chuť a energii pracovat odpoledne s dětmi, kontaktujte kapitána Žluté ponorky na telefonu 603 293 957. Podrobnosti ohledně finančního ohodnocení, zaškolení a dalších podmínek sdělíme osobně. Těšíme se na nové kolegy na palubě Žluté ponorky.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.