NA KOUPALIŠTI V MAŠKOVCE MÁ SEZONA ZAČÍT 27. KVĚTNA

0

Pracovníci Městské sportovní Turnov finalizují přípravy na novou sezonu na koupališti. Podle manažera areálu Tomáše Špinky je v tomto týdnu čeká vypuštění bazénu a jeho čištění, kolem 23. května by mělo dojít k napouštění a bezprostředně na to bude spuštěna filtrace. Na 25. a 26. května je plánována provozní zkouška toboganů, atrakcí a filtrace, a když počasí dovolí a nic se nepokazí, tak areál bude otevřen v pátek 27. května ve 14.00 hodin.

V době od 27. května do 19. června bude koupaliště v tzv. mimosezonním provozu. Ve všedních dnech bude otevřeno od 14.00 do 19.00 hodin, o víkendech od 9.00 do 19.00 hodin.
Hlavní sezona trvá od 20. června do 31. srpna, otevřeno je denně od 9.00 do 20.00 hodin.
Od 1. září areál opět najede na mimosezonní provoz.
Podle posledních informací by mělo dojít k mírnému nárůstu výše vstupného.

„Aktuálně budujeme nové stabilní pódium, které bude v létě sloužit pro kulturní akce a jako zázemí pro animační programy. Dokončujeme také novou dlažbu pod minigolfem. Proběhla nebo v nejbližší době proběhne řada menších oprav a úprav, které zase o trochu více zkvalitní provoz areálu. Na novou sezonu jsme připraveni, doufám, že už nás nečekají žádná omezení, že nám bude přát počasí a lidé se u nás budou cítit dobře,“ přeje si Tomáš Špinka.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.