MALOSKALSKÁ NOC 2019, RODINNÝ HUDEBNÍ FESTIVAL (SOUTĚŽ O VSTUPENKY)

0

Největší neckyáda za poslední roky – přes padesát účastníků na různých plavidlech se zúčastnilo neckyády 2018 (ZDE). Amorkové, Dědové Mrázové, fréza z filmu Slavnosti sněženek a další. Dětský den na Žluté plovárně, jehož je neckyáda součástí, tradičně dopoledne zahajuje hudební festival Maloskalská noc, který se koná v areálu místního fotbalového klubu. A bude tomu tak i v tomto roce! Maloskalská noc se koná v sobotu 1. června.

„Letos připravujeme sedmý ročník. Festival si již vytvořil své divácké zázemí, cíl, aby byl přívětivý pro rodiny s dětmi, byl splněn. Vloni přišlo přes dva a půl tisíce lidí, a to je tak akorát, aby vše ekonomicky šlapalo, aby se netvořily velké fronty u občerstvení. Není naším cílem dělat v Malé Skále megafestival, ale od samého počátku tady jde o pohodu na jevišti i v hledišti. Proto je festival vyhledávaný rodinami s dětmi, které tady prožijí společně příjemný den od rána až do noci,“ zve za pořadatele Pavel Mikez.

Dramaturgicky bude letošní festival velmi pestrý. Přehlídku zahájí Taneční a swingový orchestr ZUŠ Železný Brod a Šimon Mikez na bicí, dále pak vystoupí rapper Lipo, liberecká Těla, Ben Cristovao, kapela Doctor PP, zpěvák Petr Kolář a půlnoční show obstará Walda Gang.

Neckyáda se soutěžemi začíná na Žluté plovárně v 9.00 hodin. Začátek dětského dne je zde plánován na 10.00 hodin. Areál Maloskalské noci se otevírá ve 12.00 hodin, prvního vystupujícího na pódiu diváci přivítají ve 14.00 hodin.
Zdejší festival je v poslední době vyhlášený vlastním Maloskalským pivem, novinkou budou originální vratné kelímky s logem pivovaru.

Vstupenky na Maloskalskou noc 2019 můžete zakoupit v předprodejích v síti Ticketpro nebo Ticketportal a dále přes webové stránky festivalu. Na místě jsou vstupenky v prodeji od 11.00 hodin. Pro ty, co přijedou z daleka, je připravena možnost stanování v areálu zdarma. Malí diváci do 6 let mají na festival vstup volný.

Více informací najdete na www.maloskalskanoc.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Stejně jako v minulých letech, tak i letos mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na Maloskalskou noc. Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na festival. Chcete se soutěže zúčastnit? Vyjmenujte alespoň dva muzikály, ve kterých účinkuje či účinkoval Petr Kolář.
Své odpovědi doručte mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 29. května 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Heslo do mailu či na obálku je „Maloskalská noc 2019“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.