ANGLIČTINĚ FANDÍME A NA CERTIFIKÁTY SE TĚŠÍME

0

Popáté skládali šikovní žáci a studenti zkoušky Cambridge English ve Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově. A že jich bylo! To můžete vidět na fotkách (na FacebookuFAN – JAZYKOVÁ ŠKOLA TURNOV), a to jsme ani nestihli vyfotit všechny absolventy! Přes prvotní obavy odcházeli všichni po „Speakingu“ s radostným úsměvem a super pocitem, že to zvládli v pohodě. Děti z 5. a 6. tříd si tentokrát užily zkoušení přímo v ředitelně! Radost z úspěchu jim viditelně zvedla sebevědomí. Už teď mají chuť v angličtině pokračovat, a tak se třeba brzy uvidíme u dalších zkoušek.

Těšíme se na úžasné výsledky! Všichni byli výborně připraveni a věříme, že opět budeme mít 100 % úspěšnost. Absolventi se jistě těší na mezinárodně a celoživotně platný Cambridge certifikát. „Mnohým z nich usnadní další studium či pomůže k získání vysněného zaměstnání,“ objasnila Eva Fričová, ředitelka jazykové školy FAN.
„Děkuji všem vyučujícím, že žáky a studenty tak skvěle připravili, a zkouškovému týmu za pozitivní průběh dvou zkouškových dní. Největší dík však patří všem absolventům, že měli kuráž a šli do toho. Odvážným a připraveným štěstí přeje!“ uzavřela ředitelka jazykové školy FAN.

Chcete také mít Cambridge certifikát? Neváhejte se přihlásit do přípravných kurzů. S naší přípravou budou Cambridge zkoušky zábavou! (PR)

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.