ANGLIČTINĚ FANDÍME A NA CERTIFIKÁTY SE TĚŠÍME

0

Popáté skládali šikovní žáci a studenti zkoušky Cambridge English ve Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově. A že jich bylo! To můžete vidět na fotkách (na FacebookuFAN – JAZYKOVÁ ŠKOLA TURNOV), a to jsme ani nestihli vyfotit všechny absolventy! Přes prvotní obavy odcházeli všichni po „Speakingu“ s radostným úsměvem a super pocitem, že to zvládli v pohodě. Děti z 5. a 6. tříd si tentokrát užily zkoušení přímo v ředitelně! Radost z úspěchu jim viditelně zvedla sebevědomí. Už teď mají chuť v angličtině pokračovat, a tak se třeba brzy uvidíme u dalších zkoušek.

Těšíme se na úžasné výsledky! Všichni byli výborně připraveni a věříme, že opět budeme mít 100 % úspěšnost. Absolventi se jistě těší na mezinárodně a celoživotně platný Cambridge certifikát. „Mnohým z nich usnadní další studium či pomůže k získání vysněného zaměstnání,“ objasnila Eva Fričová, ředitelka jazykové školy FAN.
„Děkuji všem vyučujícím, že žáky a studenty tak skvěle připravili, a zkouškovému týmu za pozitivní průběh dvou zkouškových dní. Největší dík však patří všem absolventům, že měli kuráž a šli do toho. Odvážným a připraveným štěstí přeje!“ uzavřela ředitelka jazykové školy FAN.

Chcete také mít Cambridge certifikát? Neváhejte se přihlásit do přípravných kurzů. S naší přípravou budou Cambridge zkoušky zábavou! (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.