MALOSKALŠTÍ HASIČI VYHRÁLI REPUBLIKOVOU SOUTĚŽ

0

Ve středu 16. listopadu proběhlo v brněnském Bobycentru vyhlášení výsledků VI. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2016. „Naše jednotka zvítězila v kategorii o nejlepší jednotku sboru dobrovolných hasičů obce v oblasti východních Čech, což obnášelo Pardubický, Královéhradecký a Liberecký kraj. Jednotka získala šek ve výši 80 tisíc korun, skleněnou hasičskou helmu vyrobenou ve sklárnách Nižbor, motorovou pilu Stihl a profesionální vysílačku. Děkujeme všem příznivcům a také médiím, kteří pomohli informaci o veřejném hlasování šířit. Díky jejich hlasům naše jednotka zvítězila,“ uvedl starosta Malé Skály Michal Rezler.

n201611211818_oso_135_016_hasiciV Brně bylo oceněno celkem patnáct jednotek a patnáct sborů dobrovolných hasičů. O výsledném pořadí finálových účastníků rozhodla veřejnost prostřednictvím zaslaných textových zpráv.
Cílem ankety Dobrovolní hasiči roku je pozvednout veřejné povědomí a prestiž dobrovolných hasičů a ocenit je za skutečné zásahy nebo mimořádné aktivity v oblasti prevence. Záznam večera bude možné shlédnout v České televizi 3. prosince.

Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Malá Skála byla odbornou porotou nominována za zásah z 3. prosince loňského roku v areálu turnovské firmy Agba. (Více na www.adhr.cz)

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.