MALOSKALŠTÍ HASIČI VYHRÁLI REPUBLIKOVOU SOUTĚŽ

0

Ve středu 16. listopadu proběhlo v brněnském Bobycentru vyhlášení výsledků VI. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2016. „Naše jednotka zvítězila v kategorii o nejlepší jednotku sboru dobrovolných hasičů obce v oblasti východních Čech, což obnášelo Pardubický, Královéhradecký a Liberecký kraj. Jednotka získala šek ve výši 80 tisíc korun, skleněnou hasičskou helmu vyrobenou ve sklárnách Nižbor, motorovou pilu Stihl a profesionální vysílačku. Děkujeme všem příznivcům a také médiím, kteří pomohli informaci o veřejném hlasování šířit. Díky jejich hlasům naše jednotka zvítězila,“ uvedl starosta Malé Skály Michal Rezler.

n201611211818_oso_135_016_hasiciV Brně bylo oceněno celkem patnáct jednotek a patnáct sborů dobrovolných hasičů. O výsledném pořadí finálových účastníků rozhodla veřejnost prostřednictvím zaslaných textových zpráv.
Cílem ankety Dobrovolní hasiči roku je pozvednout veřejné povědomí a prestiž dobrovolných hasičů a ocenit je za skutečné zásahy nebo mimořádné aktivity v oblasti prevence. Záznam večera bude možné shlédnout v České televizi 3. prosince.

Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Malá Skála byla odbornou porotou nominována za zásah z 3. prosince loňského roku v areálu turnovské firmy Agba. (Více na www.adhr.cz)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.