DO JUBILUJÍCÍCH SEDMIHOREK ZA FOTBALEM I ZÁBAVOU!

0

JUBILEUM / V sobotu 7. září 2019 proběhne v Karlovicích oslava 100 let od založení zdejšího fotbalového klubu, kterou od 10.00 hodin odstartuje mistrovské utkání Krajského přeboru Libereckého kraje a pojizerské derby – FK Sedmihorky versus FK Železný Brod.

Od 13.00 hodin vyběhnou na tamní pažit mladší a starší přípravky FKS, které poměří síly s přípravkami FC Slovanu Liberec. Na ně od 14.00 hodin naváže utkání mladších žáků FKS, kteří vyzvou k exhibici starší žáci FKS.

„Zhruba na 15.00 hodin plánujeme pár slov pana starosty a některých hostů a předání ocenění osobnostem našeho klubu,“ doplňuje za organizátory Ondřej Staněk. Ten by se pak spolu s dalšími legendami měl od 15.30 hodin účastnit improvizovaného turnaje bývalých hráčů FKS, jako byli gólmani Zbyněk Kotrman či Karel Karásek ad. „Fotbalový život je sice krátký, ale tvoří dlouhou historii. Proto rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče i z 60. – 70. let, protože právě oni jsou její neodmyslitelnou součástí. Prosím proto všechny, kdo si chtějí zopakovat a připomenout chvíle společné strávené na našem hřišti, aby se mně ozvali na telefon 603 828 374. Pro ně je vyrobená sada sedmdesáti speciálních dresů, které jim zůstanou na památku, takže si nenechte tuto příležitost ujít a určitě volejte!“ vyzývá současný trenér A-mužstva a člen vedení klubu Ondřej Staněk.

Pořadatelé dále žádají všechny, kteří by doma našli nějaké fotografie či jiné vzácné relikvie – dresy, diplomy, plakety, medaile, poháry atp. spojené se sedmihorskou kopanou (čím starší, tím lepší), aby je na slavnostní den propůjčili za účelem jejich vystavení. „Abychom to zvládli důstojně odprezentovat, potřebujeme, aby se tyto drahocenné exponáty jakýmkoli způsobem, který lze dohodnout, dostaly k nám do středy 4. září,“ prosí a zároveň předem děkuje muž na několika židlích.

Na zúčastněné i návštěvníky čeká v příjemném sportovním areálu FKS pestrý doprovodný program, který vedle tomboly o zajímavé ceny okoření také vystoupení turnovských mažoretek All STARS. K vyzkoušení bude fotbal-zorbing a připraven je také ohňostroj. Celodenní discoprodukce s bohatým občerstvením je v Sedmihorkách už naprostou samozřejmostí, tak se zastavte poblahopřát. Sto let se neslaví každý den!
Karel Vodrážka, vodraz@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.