ZAČÍNÁ SEZONA LETNÍHO KINA

0

Ve čtvrtek 22. června se uskuteční první letošní projekce pod širým nebem v letním kině. Promítat se zde bude každý den až do konce letních prázdnin. Projekce začínají po setmění a přesný čas se tedy bude v průběhu léta postupně měnit v závislosti na času západu slunce. Program najdete ZDE.

U běžných projekcí je areál kina otevřen vždy hodinu před začátkem projekce. Vstupenky lze zakoupit přímo na místě, doporučujeme je ale zajistit s předstihem on-line a vyhnout se tak případné frontě u pokladny. Pro diváky je otevřen kiosek s širokou nabídkou občerstvení včetně popcornu a točených nápojů.

První speciální akce proběhne tradičně v den vysvědčení v pátek 30. června s animovaným filmem Krakenteena Ruby, letní novinkou od studia DreamWorks. Na prvních sto školáků s vysvědčením s vyznamenáním čeká dárek v podobě občerstvení zdarma.

Největší akcí bude i letos Filmový víkend, který se uskuteční 4. až 6. srpna a opět nabídne výběr šesti filmových blockbusterů během dvou celonočních filmových maratonů.
Romana Holubová, Kulturní centrum Turnov, www.kcturnov.cz

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.