V SOBOTU SI VE ŠŤASTNÉ ZEMI BUDOU MOCI DĚTI OD 1 DO 99 LET ZAHRÁT NA VOJÁKY

0

V loňském roce patřila akce s názvem „Zahrajem si na vojáky“ mezi to nejzajímavější, co jste mohli v areálu Šťastné země v Radvánovicích u Turnova zažít. V sobotu 31. července si to můžete zopakovat. „Sobotní nabídka bude opravdu pestrá. Kromě soutěží pro kluky, ale i holčičky budou moci příchozí vidět přesně v poledne a potom v 16 hodin ukázku zásahu jednotky rychlého nasazení, k dispozici bude airsoftová střelnice, připravena je také stezka odvahy,“ přibližuje sobotní dění ve Šťastné zemi programový manažer areálu Erik Černý. Po celý den budou v areálu k vidění ukázky vojenské výzbroje a výstroje, zájemci se budou moci nechat pomalovat maskovacími barvami. Na vyhrazené ploše se budou prohánět věrné modely tanků a vojenské techniky, diváci uvidí i tankovou bitvu!

n201007291113_vakci_80_010_vojaci„Areál ve Šťastné zemi je otevřen sedm dnů v týdnu, vždy každou prázdninovou sobotu je připraven nějaký speciální program. První srpnovou sobotu nás čeká jeden z vrcholů letošní nabídky – v sobotu 7. srpna budou slavnostně zahájeny Slavnosti slámy. Na ploše areálu vyroste slaměný antický palác, bude tu slaměné bludiště a také další slaměné stavby včetně slaměných postav. Další sobotu 14. srpna se uskuteční oblíbená Rajčatová bitva,“ zve na další akce Erik Černý.

n201007291113_vakci_81_010_vojaciNejvětší přírodní zábavní dětský areál v České republice, Šťastná země v Radvánovicích u Turnova, vznikl v roce 2004 a během své existence si získal množství stálých návštěvníků, především z řad rodin s malými dětmi. Vloni ho navštívilo zhruba 65 tisíc lidí. Velký důraz pořadatelé kladou na společnou nabídku pro rodiče a děti, při každé akci tu jsou připraveny tvůrčí dílny a zábavné hry. „Návštěvníci letos v areálu najdou další herní prvky, je tu nová, v pořadí již třetí trampolína, zájemci se mohou projet na terénních koloběžkách po speciální trase, kdo bude mít zájem a přihlásí se nám dopředu, může z areálu odletět horkovzdušným balonem,“ doplňuje Erik Černý. V loňském roce byla otevřena naučná stezka „Prožitkový geopark Český ráj ve Šťastné zemi“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.