TVOŘIVOST A NÁPADY BEZ MANTINELŮ A OMEZENÍ. I POZVÁNKY NA „OBYČEJNÉ“ PLESY BY MĚLY UMĚT ZAUJMOUT (GLOSA)

0

Je tu doba malých i velkých plesů, reprezentativních i těch venkovských. Každý takový pořádný ples potřebuje nějak na sebe upozornit, přilákat zájemce. Někdo si může dovolit reklamu podcenit, protože má dostatečnou armádu zájemců, že jsou vstupenky rozebrány v několika dnech i bez patřičné reklamy tak jako tak. A pak jsou ti druzí, kteří neváhají uplatnit své nápady, lehce škokovat a upoutat i když třeba mají vyprodáno také v několika dnech. A když ne, u zajímavě zpracovaného plakátu se člověk rád zastaví. A třeba si dá říct a vymění bačkory za lakýrky.

Před několika dny dorazila na náš redakční e-mail pozvánka na letošní Ples turnovských sportovců. Známý trenér basketbalistů ve slušitých dámských večerních šatech a známá hráčka volejbalu v pánském společenském obleku. Sluší jim to! Na plese bude určitě spousta legrace, jak má být. Je vůbec zajímavé sledovat, jak se vzrůstající počítačovou „gramotností“ se tu vyrojila spousta grafiků, fotografů, a tím také neotřelých nápadů. Co myslíte, vytvořili by Rovenští před deseti lety podobnou pozvánku na svůj Fotbalový bál? Asi ne. Je příjemné sledovat plakátovací plochy. Hodně vypovídají o naší současnosti. Je dobře, že i na nich začínají převažovat nápady a kreativita oproti šedi a nudě. Kéž by to tak mohlo vždy být i v každodenním životě.

n201201092101_vakci_06_012_ples

n201201092101_vakci_07_012_ples

n201201092101_vakci_08_012_ples

Jestli jste, vážení čtenáři, ve své e-mailové poště náhodou našli nějakou zajímavou pozvánku z posledního roku dvou, pošlete ji, rádi rozšíříme tuto galerii nápadů…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.