A ZASE TU BYL JARMARK U ÁBELÁKU…

0

Vypadalo to, že počasí tentokrát bude zlobit. Meteorologové se zaklínali, že se chystají přeháňky, chladno, větrno… Naštěstí se katastrofické předpovědi nenaplnily, a tak byl čtvrtý ročník nejen řemeslných trhů, konaný v sobotu 19. září u Ábelova mlýna v Dolánkách, opět zalitý sluncem. Na louce u potoka se sešlo množství šikovných výrobců, byly připraveny výtvarné dílny pro děti, hrálo se divadlo a panovala velmi příjemná atmosféra.

n201509292011_sso_62_015_abelA mezi tím vším jsme měli, už můžeme říci, že tradičně, svůj stánek i my. Spolek SLUNCE VŠEM zde za pomoci dobrovolníků prodával výrobky klientů a přátel spolku, second hand a jiné drobnosti. A nově také čerstvě napečené koláče, o které byl velký zájem. „Mám trhy v Dolánkách ráda. Jsem tu už poněkolikáté, a vždy jsem nadšená z pohodové atmosféry. Lidé se usmívají, nikam se nespěchá… Možná to má na svědomí krása samotného místa, blízkost Jizery…“ tak tohle mně tvrdila má kolegyně Soňa Šťastná, asistentka CDS, která měla organizaci prodeje na jarmarku zcela ve svých rukách. Tímto jí spolek děkuje.

A k tomu přidává další jména lidí, kteří ve svém volném čase a bez nároku na odměnu pomáhali nejen s přípravami, ale i se samotným prodejem. Děkujeme Jitce Karáskové, Martině Alex, Zuzaně a Janě Richtrové, Libuši Tomicové, panu Pavlu Karáskovi a asistentce CDS, Lence Aichlerové. Výtěžek poputuje do CDS SLUNCE VŠEM.
Děkujeme, že nám pomáháte.
Bohuslava Charousková

201509292011_sso_63_015_abel

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.