PŘEHLÍDKA DECHOVÝCH HUDEB NA ŽEHROVĚ

0

Tradiční akce pro milovníky dechovek se vloni přestěhovala ze Všeně do areálu U Rybníka na Žehrově. Letos se zde uskuteční v sobotu 6. července. Začátek je ve 14.00 hodin. Vystoupí pořádající dechovka Český ráj pod vedením kapelníka Jaroslava Raulina, Broďanka ze Železného Brodu s kapelníkem Rudolfem Müllerem, Táboranka z Košťálova s kapelníkem Jiřím Jínou a Podzvičinka z Bílé Třemešné, kterou vede kapelník Karel Semerák.

Navzdory obavám pořadatelů ze stěhování navštívilo vloni přehlídku na novém místě přes 300 posluchačů. Jde o rekordní účast, v posledních letech se návštěvnost pohybovala mezi 120 až 200 účastníky. Vysoký počet návštěvníků byl pro přehlídku v novém areálu takovou menší zatěžkávací zkouškou. Pro letošní ročník slibují pořadatelé rozšíření a zlepšení zvukové aparatury. Uvažují také o dozastřešení venkovních stolů a osvětlení pódia.

Sobota 6. července
* 41. ROČNÍK PŘEHLÍDKY DECHOVÝCH HUDEB. Vystoupí pořádající dechovka Český ráj pod vedením kapelníka Jaroslava Raulina, Broďanka ze Železného Brodu s kapelníkem Rudolfem Müllerem, Táboranka z Košťálova s kapelníkem Jiřím Jínou a Podzvičinka z Bílé Třemešné, kterou vede kapelník Karel Semerák.
Podruhé bude přehlídka pořádána v areálu U Rybníka na Žehrově. Občerstvení zajištěno. Začátek ve 14.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.