TURNOVSKÉ PAMÁTKY A CESTOVNÍ RUCH SEZONU NEVZDÁVAJÍ

0

Kdy se otevřou námi spravované památky, hrad Valdštejn a Synagoga Turnov, které jsou z nařízení vlády zavřeny, se zatím neví. Zavřeno je od poloviny března i informační centrum na náměstí. Po celý duben a také v květnu jsou proto pro vás připraveny zajímavé rubriky na sociálních sítích.

Na oficiálním Facebooku informačního centra (www.facebook.com/infoturnov) pokračují i nadále úterní a čtvrteční rubriky o detailech a historických fotografiích z Turnova. Nově jsou zde na každé pondělí připraveny virtuální 3D prohlídky vybraných částí města. Postupně jsou zde také představeny suvenýry připravené na nadcházející sezonu. Zajímavé fotografie najdete i na Instagramu infocentra (www.instagram.com/infocentrumturnov).

Na oficiálním Facebooku hradu Valdštejna (www.facebook.com/valdstejnhrad) jsou každé pondělí k dispozici dva obrázky z cyklu „Pařížská móda 19. století“ s popisem. Na středu jsou připraveny nové virtuální prohlídky jednotlivých částí areálu hradu a v pátek sochařská výzdoba v rubrice „Svatí patroni na hradě“. Instagram Valdštejna se zaměřuje na prezentaci atraktivních snímků hradu a nově i na zajímavosti z vnitřních prostor a mobiliáře v seriálu „Túry interiéry“ (www.instagram.com/hradvaldstejn_official).

Také Synagoga Turnov připravila na Facebooku (www.facebook.com/SynagogaTurnov) novinku. Tou je cyklus „Procházky po bývalé židovské čtvrti“, v rámci kterého vám je každou středu a pátek představen jeden zajímavý dům, který v minulosti patřil židovským spoluobčanům.

Turnovské památky a cestovní ruch, www.infocentrum-turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.