TURNOVSKÁ „ŠPÉRA“ CHYSTÁ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

0

Na turnovské „špéře“ se připravují na Dny otevřených dveří. Jsou přichystány různé aktivity i prodejní stánek v parku v rámci Staročeských trhů. Účast přislíbili i zástupci Technické univerzity Ostrava.

Aktivity v parku
Každý rok v posledním květnovém víkendu ožívá Turnov „Řemeslnými trhy“ a pro naši školu to znamená pracovní víkend při realizaci Dnů otevřených dveří. Nejen pedagogové, ale i naši studenti budou aktivně zapojeni do této akce. Co návštěvníkům školy nabídneme?
V Městském parku bude mít škola svůj prodejní stánek, kde si zájemci budou moci zakoupit spoustu zajímavých produktů, na jejichž výrobě se velkou měrou podíleli naši studenti.
V parku budou probíhat ukázky lití kovů, které nám přislíbili zástupci z Technické univerzity Ostrava, jejíž jsme fakultní školou.

Interiéry školy
V samotné budově školy budou mít návštěvníci možnost projít všechny dílny, ateliéry a další prostory, ve kterých budou moci obdivovat studenty při práci.
Ve vestibulu školy bude připraven informační stánek, kde na případné dotazy odpoví pedagogové. Zde se vás také ujmou průvodci, kteří vám poskytnou přiměřený výklad a provedou vás po škole. Případní uchazeči o studium na naší škole si budou moci vyzkoušet kresbu zátiší v rámci „talentovek nanečisto“. Tradiční akcí je i promenáda se šperky a výstava nejnovějších maturitních prací. Je připravena ražba mincí na historickém lisu a kdo nebude chtít odejít s prázdnou, může zavítat do školní prodejny a zakoupit si některé předměty zhotovené studenty. Pro zájemce, kteří si budou chtít odnést ze školy zajímavé foto, bude ve vestibulu školy umístěn netradiční fotokoutek. Škola bude pro veřejnost otevřena v sobotu 27. 5. od 9.00 do 17.00 a v neděli 28. 5. od 9.00 do 16.00 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.
J. Zemín, SUPŠ a VOŠ Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.