KATALOG DOVOLENÁ V ČESKÉM RÁJI NABÍZÍ PROSTOR PRO PROPAGACI PODNIKATELŮ V CESTOVNÍM RUCHU

0

Sdružení Český ráj připravuje již třetí vydání turisty velmi oblíbeného a žádaného katalogu „Dovolená v Českém ráji“. Všem, kdo podnikají na území Českého ráje v oblasti cestovního ruchu (ubytovací, stravovací služby, sportovní agentury, turistické atraktivity, památky a další služby) nabízí prostor pro prezentaci v katalogu formou inzerce. Katalog se za dobu jeho existence stal základním propagačně-informačním materiálem turistického regionu, který turistům přináší všeobecný přehled a ucelené informace o nabídce Českého ráje. Bude rozdělen na dvě základní části, přičemž úvodní část bude obsahovat přehledné představení základních témat turistické nabídky Českého ráje a v jeho druhé části se budou prezentovat ubytovací, stravovací a další služby.

Předpokládaný náklad katalogu bude činit 30 tisíc výtisků (!) a nabídne texty v české, anglické, německé a polské jazykové mutaci. Zájemci mohou využít čtyř typů inzertních ploch ve čtyřech cenových hladinách. Součástí nabídky je i zvýhodněná nabídka inzerce na internetových stránkách regionu www.cesky-raj.info.

Katalog bude distribuován zdarma po dobu příštích dvou let prostřednictvím ČCCR – CzechTourism, informačních center, dále na veletrzích cestovního ruchu v tuzemsku i v zahraničí a na dalších významných regionálních i nadregionálních výstavách, akcích, apod.

Podrobné informace vám poskytnou pracovníci Sdružení Český ráj na tel. čísle 481 540 253, případně se můžete informovat na e-mailu: rakousova@cesky-raj.info.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.