150 KILOGRAMŮ POSBÍRANÝCH ODPADKŮ V ČESKÉM RÁJI!

0

V sobotu 19. července se uskutečnil šestý ročník akce Envirotrek 2014. V okolí obce Malá Skála bylo ten den posbíráno 49 pytlů odpadu. V Českém ráji se akce, jejímž organizátorem je společnost Respect the Mountains ve spolupráci s firmou Keen, konala poprvé. Všichni účastníci se sešli v sobotu ráno na Žluté plovárně v Malé Skále. Odtud vyrazili, rozděleni do tří skupin, na sběr odpadků. Bylo posbíráno 150 kg různého typu odpadu. Od plastových lahví, až po speciální „úlovky” jako například pánské spodní prádlo.

n201407221156_tz_15_014_envirotrekNálezce nejoriginálnějšího kousku vyhrál outdoorové boty od firmy Keen. Mimo to byli odměněni i nejnadšenější sběrači odpadků. V odpoledních hodinách čekaly na účastníky zábavné outdoorové aktivity. Účastníci si mohli vybrat z aktivit: Kombinace sjíždění řeky na kánoi a výletu na koloběžkách, slézání skal, nebo adrenalinový sjezd na koloběžkách. Všechny aktivity se uskutečnily v krásné přírodě Českého ráje.
Envirotrek byl organizován s pomocí hlavního sponzora Keen, Barefoot Wines a Bergans of Norway. Lokálními partnery akce byly společnosti Independent Events Production, Sundisk a CHKO Český ráj.

Za pořadatele Veronika Brichtová, veronika.brichtova@me.com

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.