JE TU POSLEDNÍ ŠANCE, JAK JÍT NA BENÁTSKOU NOC ZADARMO

0

Informace, že v tištěné verzi TvA probíhá soutěž o 18 volných vstupenek na hudební festival Benátská noc 2008, to není žádná novinka. Prvního kola soutěže se zúčastnilo celkem 163 čtenářů, druhého 207. Vylosované čtenáře z druhého kola představujeme na doprovodném snímku. Na Benátskou noc se zdarma podívají Renata Špačková z Ohrazenic, Libor Vavřinec z Malého Rohozce a Daniela Vlčková z Přepeř. Každý výherce obdrží dvě vstupenky, což znamená, že je rozdáno 12 vstupenek a zbývá jich šest.

A protože se termín zahájení Benátské noci blíží a napětí vrcholí, rozhodli jsme se v redakci, že tentokrát se soutěžní otázka objeví současně v novinách, které vycházejí ve středu 23. července, i na internetu.

Chcete se zúčastnit losování o vstupenky? Odpovězte na tuto jednoduchou na otázku: Na kolika scénách zároveň bude probíhat letošní ročník festivalu? Svoji písemnou odpověď musíte doručit poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, Turnov, už do pátku 25. července do 12.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i své jméno, adresu a telefonní číslo). Vzhledem k tomu, že festival právě tento den začíná, proběhne losování bezprostředně po 12. hodině. V případě, že budete vylosováni a kontaktováni redakcí, musíte být připraveni zúčastnit se v pátek ve 13.00 hodin společného fotografování výherců na nádraží ČD v Turnově (lze za sebe poslat zástupce).

Vstupenky na celý třídenní festival čtenářům TvA věnoval hlavní pořadatel Pavel Mikez ze společnosti ŠIMMI, a.s. Cena jedné vstupenky je 950 Kč.

Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili. „Děkujeme za zajímavé čtení a informace o našem městě,“ napsala Bohumila Mašková z turnovské Mírové ulice. „TvA je z mého pohledu velice zajímavé, obsah je pestrý, vždy si tam najdu něco pro sebe. Čtu průběžně i informace na internetovém serveru, kde jsou někdy velice zajímavé názory a komentáře čtenářů. Z nich je dobře vidět, jak rozdílné jsou názory lidí na různá závažná i vedlejší témata. TvA je dobrý nápad. Vydržte,“ připsala ke své odpovědi na soutěžní otázku Helena Slavíková z ulice Kosmonautů.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.