PŘIJEDE SUZANNE VEGA! SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY!

0

Areál sychrovského zámku letos ožívá velkými jmény. Ve středu 8. července zámecký park přivítá světovou hvězdu první velikosti – americkou zpěvačku a písničkářku Suzanne Vega. „Po koncertech Blackmore´s Night, Sinéad O’Connor či Apokalyptica je to další výrazná osobnost hudební scény. Tato americká autorka, producentka, kytaristka a zpěvačka patří k nejvýraznějším postavám neo-folkového hnutí z druhé poloviny 80. let,“ zve na koncert za pořadatele Pavel Mikez. Na začátku 80. let Suzanne napsala obrovský hit Tom´s Diner, který později obletěl svět a držel se desítky týdnů ve všech světových hitparádách, kde doslova trhal rekordy. Suzanne Vega aktivně spolupracuje s Amnesty International, účinkuje pravidelně na charitativních akcích a pořádá dobročinné koncerty podporující děti. I díky těmto aktivitám ji pojilo dlouholeté přátelství s Václavem Havlem.

Koncerty Suzanne Vega nepostrádají emocionální náboj a naléhavost, což ještě umocní nádherné historické prostředí zámeckého areálu na Sychrově, kde její hudební mistrovství doplní její dlouholetý doprovodný kytarista Gerry Leonard, známý mimo jiné také ze spolupráce s Davidem Bowiem a celou řadou dalších světových interpretů.

SUZANNE VEGA, areál zámku Sychrov, středa 8. července 2015, začátek ve 20.00 hodin. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal. Ceny od 490 Kč.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT SUZANNE VEGA
Čtenáři TvA mají exkluzivní možnost získat volné vstupenky na tento koncert. Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách! Chcete se soutěže zúčastnit? Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: S kterým významným českým politikem Suzanne Vega pojilo přátelství?
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do úterý 7. července 18.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Suzanne Vega“.

DALŠÍ KONCERTY A FESTIVALY ŠIMMI AG:
SUZANNE VEGA – 8. 7. 2015 – státní zámek Sychrov
BENÁTSKÁ! – 23. – 26. 7. 2015 – Liberec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.