KOUZELNÝ ABSOLVENTSKÝ PLES SE BLÍŽÍ

0

Plesová sezona ještě zdaleka nekončí, naopak se blíží jeden z jejích vrcholů, absolventský ples Gymnázia Turnov. Konat se bude v sobotu 5. března od 20 hodin v Kulturním centru Střelnice a jeho tématem je letos Harry Potter. „Tanečníky i netanečníky z řad kouzelnické elity národa čekají i nečekané zážitky. Chybět nebude opět profesionálně připravená úvodní projekce, magická tombola a v novém hábitu se na vás těší Ivus Curly se svým blackjackovým karetním zákoutím,” zve jeden z organizátorů Adam.

Konat se bude i školní pohár v docházce nejpočetnějších tříd. „Na baru vám čarodějky umíchají mnoholičné lektvary a s originálními drinky vás zvěční kouzelníci ve fotostánku,” dodává druhý z organizátorů Adam. Nikoho nepřekvapí, že k tomu všemu zahraje nepřekonatelný pětadvacetičlenný Big’O’Band.

Mudlové si můžou koupit lístky u Minervy McŠvancarové ve studovně gymnázia, pro čaroděje je tu prodej on-line nebo přes SMSku. Po dalších indiciích pátrejte na www.GyTuPles.cz, kde je ke zhlédnutí i trailer, a nezapomeňte se přidat na facebooku (Absolventský ples Gymnázia Turnov 2016). Těšíme se na vás, třeba přiletí i Hedvika. -ab-

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.