PROSINCOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY. POSLEDNÍ SEZONA KLUZIŠTĚ U NÁDRAŽÍ

0

V pátek 5. prosince se začne bruslit na umělé ledové ploše u haly TSC u turnovského nádraží. Půjde o poslední sezonu bruslení v Turnově v této podobě, protože v příštím roce by již měl být k dispozici zimní stadion. Ten má být zprovozněn, když vše půjde dobře a nevyskytnou se nějaké potíže při stavbě, na svátek 28. října 2015. Kluziště s umělým ledem bylo Turnovany dlouho vyhlíženo. O umělém ledu snilo několik generací zdejších bruslařů. Přírodní led býval na kluzištích na házenkářském hřišti mezi mosty a v Daliměřicích na hřišti FC Dalmach. První sezona na umělém ledě u haly u nádraží byla slavnostně zahájena 22. prosince 2005. Paradoxně nejúspěšnější sezona co do návštěvnosti byla ta loňská. Má to svoji logiku: Nebyl sníh, tak se bruslilo! V průměru bývala sezonní návštěvnost kolem pěti tisíc bruslařů, minulou sezonu jich tady napočítali téměř 8 tisíc!

Provozní doba kluziště pro veřejnost je od pondělí do pátku od 15.00 do 17.00 hodin. O víkendech od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 18.30 hodin (platí v podstatě i pro vánoční a novoroční svátky).
* Kurzy bruslení pro děti. Kurzy budou probíhat o sobotách 20.12, 10.1. a 24.1. vždy jen pro omezený počet účastníků. Přihlášky posílejte na email: pavel@inlinetalent.cz, kontaktní telefon: 777 500 352.

SPORTOVNÍ POZVÁNKY:

Sobota 6. prosince
* STOLNÍ TENIS, okresní přebor, muži B: Turnov – Rokytnice n. J., začátek v Sokolovně ve Skálově ulici od 10.00 hodin. Turnov – Nová Ves n. P., začátek v 16.00 hodin.

Neděle 7. prosince
* FUTSAL, II. liga: FC Dalmach – F.A.Zole Česká Lípa. Sportovní hala TJ ve Skálově ulici od 19.00 hodin.

Pátek 12. prosince
* Oddíl Judo TSC Turnov zve všechny příznivce a členy oddílu na UKÁZKY juda, které se uskuteční ve sportovní hale TSC u nádraží od 16.00 hodin. Svoje dovednosti předvedou všechny složky a družstva oddílu. Zároveň budou odměněni nejlepší závodníci a trenéři z vítězů I. ligy mužů a žákyň a žáků, kteří zvítězili v samurajské kataně 2014. Více na www.judoturnov.cz.

Středa 31. prosince
* SILVESTROVSKÝ BĚH SÍDLIŠTĚM v Turnově, 41. ročník. Tradiční poslední akce v kalendářním roce. Závodí všechny kategorie od předškolních dětí po veterány. Přihlášky od 12.00 hodin ve sportovní hale TSC, závody probíhají od 13.00 hodin, hlavní závod na 5 200 metrů má start ve 13.45 hodin. Více najdete na www.zlutaponorka.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.