GRANÁT TURNOV BYL HODNĚ VIDĚT NA PRESTIŽNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDCE

0

Družstvo umělecké výroby Granát Turnov mělo opět tu čest účastnit se již osmého ročníku prestižní módní přehlídky „Made in Jablonec“ s podtitulem „Glamorous Day“, který se 12. ledna uskutečnil v jabloneckém Eurocentru. Svoji kolekci granátových šperků představilo na šesti modelech. Ve spojitosti s kolekcí oděvů Krejčovského ateliéru STYL IVA Ivany Brabcové z Liberce vznikla nádherná podívaná. Troje šaty ve světle béžové a zlatavé barvě designéři družstva doplnili kolekcí zlacených granátových šperků. Motivem jednotlivých kolekcí granátových šperků byl obrys květu,  vločky a půlměsíce.

Družstvo Granát Turnov spolupracovalo také se značkou WERSO, která předvedla tři modely luxusního spodního prádla. V kombinaci se šperky s českými granáty vznikl úžasný dojem z modelů. „Pořadatelem akce je Svaz výrobců skla a bižuterie, na přípravě se podílelo 23 šperkařských a bižuterních firem společně s odbornými školami a 15 módními salony. Pro naše družstvo je účast vždy prestižní, vše se pečlivě ladí a připravuje, prakticky po skončení jednoho ročníku se připravuje další,“ přibližuje manažerka marketingu Iveta Beránková z DUV Granát Turnov.

201701232005_vakci_19_017_granat

Družstvo Granát se představí v pátek 27. ledna na další výjimečné akci, kterou je Městský ples v Turnově v sále Střelnice. Také zde se hosté mohou těšit na módní přehlídku, která bude patřit k vrcholům tohoto společenského setkání. Modelky na plese představí celkem 24 souprav granátových šperků, které opět vyniknou ve spojení s modely Werso a ateliéru Iva.

n201701232005_vakci_20_017_granatA ještě jednou lahůdkou z Granátu Turnov si můžete vyzdobit interiér bytu či kanceláře. Na přelomu roku družstvo vydalo svůj další originální nástěnný kalendář. Tentokrát nese podtitul „Poslové nebes“ a je o spojení vltavínů s českými granáty v unikátní kolekci šperků. Poslední kusy kalendáře jsou k mání v Galerii Granát na náměstí Českého ráje, kde se v prvním patře můžete také seznámit se současností a historií šperkařství v našem regionu.

Vznik DUV Granát Turnov se datuje do roku 1953. V budově na Výšince družstvo sídlí od roku 1960. V České republice má síť vlastních obchodů, tři jsou v Praze, po jednom v Českém Krumlově, Českých Budějovicích a Liberci, dva obchody jsou v Turnově. DUV má nyní 230 zaměstnanců, na příští rok zde připravují oslavy 65. výročí vzniku družstva.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.