VYSÍLÁ RÁDIO TROSKY

0

Ve středu 1. dubna zachytíte v éteru na vlně FM 111,4 poprvé vysílání Rádia Trosky. Podle oficiální tiskové zprávy se chce tento nový sdělovací prostředek věnovat aktuálním tématům současnosti. Jeho majitel má ty nejvyšší možné vztahy s vládními i zatím nevládními politiky zprava, zleva, ultra leva a ultra prava; také na Turnovsku má přehled o většině kauz. Proto lze toto rádio považovat za nový informační fenomén nejen regionu Českého ráje, ale i celé České republiky. Pro veřejnost si majitel rádia zatím přeje zůstat v anonymitě, redakce TvA ale jeho identitu zná.

„Mám ty nejzasvěcenější informace z vysoké politiky. Ve skutečnosti jsou Paroubek a Topolánek kamarádi, vůbec se neví, že Paroubek byl Topolovi za kmotra jeho dítěti, co se mu nedávno narodilo,“ šokuje majitel Rádia Trosky.

 

Podle něho jsou tihle dva už dávno domluveni na rozdělení moci po předčasných volbách letos na podzim. Prostě si dají oddechový čas a k veslu pustí strany typu Demokratická a Normální strana zelených, strana ex ředitele Novy Vladimíra Železného, Národní strana, ve vládě bude také Strana popíračů mýtů, která má v programu hlavně boj proti pseudomýtu globálního oteplování. Spolu s nimi budou vládnout tradičně Lidovci. Předsedou parlamentu bude Vlastimil Tlustý, sekundovat mu bude Jakubková, čerstvě provdaná Bursíková. „Tato vláda zemi dovede k totálnímu krachu a potom už nastoupí Topolánek a Paroubek na věčné časy, protože lidé dají přednost jisté jistotě před nejistotou nejistotou,“ uvedl majitel nového rádia. Jak dále uvedl, ekonomická krize neexistuje. Jde pouze o přeskupení hlavních sil, které ovládají dění na zeměkouli.

 

Rušno bude podle Rádia Trosky také na Turnovsku. „Nevím, kde se berou informace, že dálnice R35 povede tunelem pod Výšinkou. To je hloupost, dálnice nepatří do města, musí jít po jeho vnějších hranicích. CHKO Český ráj je zbytečně velká, bude se muset zmenšit. Budoucí ministerstvo dopravy, které po předčasných volbách obsadí Národní strana, má jednoduché řešení, které tato strana někdy nazývá i řešením konečným. Dálnice půjde tunelem pod Mašov a vyústí v kempu v Sedmihorkách, kde bude exit s benzínovou pumpou a prostitutkami pro řidiče kamionů, co si tu budou chtít odpočinout mezi Oslem a Istanbulem. Alespoň se využijí chatičky v kempu, Rákosník bude mít práci,“ řekl majitel rádia s vědomou narážkou na provozovatele kempu, který mu leží v žaludku, protože bojuje proti dálnici.

 

Mýtem je i turistický ruch. Je zbytečné, aby turisté do Českého ráje jezdili. „Úroveň služeb je stejně velmi nízká, Rádio Trosky zřizuje zasílatelskou službu. Kozí sýry a fotografie Trosek budeme zájemcům posílat zdarma, jezdit sem nemusí, stejně by neměli kde zaparkovat. A když nebudou turisté, je to jednodušší, nemusí se stavět koupaliště. Místní mají stejně bazény na zahradách a ostatním stačí Jizera, kterou nad jezem v Dolánkách náš sponzor přihřeje slunečními kolektory,“ glosuje majitel rádia. Podle něho může dojít po příštích volbách i ke změnám na turnovské radnici, což přirovnal k nové vlně, přesněji Vlně. Jisté to ale není…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.