FILMOVÝ VÍKEND 2018: STOVKY SPOKOJENÝCH FILMOVÝCH NADŠENCŮ

0

Druhý srpnový víkend se v turnovském letním kině již tradičně nesl ve znamení velkého filmového maratonu. I letos se zde odehrál Filmový víkend (již po sedmé!), na kterém byly k vidění vybrané filmové pecky poslední doby.

Páteční „zabijáckou noc“ navštívilo téměř 700 diváků. Ti se přišli podívat na drsný thriller Sicario 2: Soldado, rozverného Deadpoola 2 a nakonec na film pro pravé milovníky popkultury Ready Player One: Hra začíná. Žízeň přitom hasili svijanským pivem a míchanými drinky, neustále plno potom bylo u stánku s vyhlášenými hamburgery.

… stánky s občerstvením byly k dispozici celou noc

Sobota začala pro některé již brzy odpoledne, protože se v prostorách kina Sféra odehrála část doprovodného programu. Tím byl vůbec poprvé v historii Filmového víkendu filmový kvíz. V podvečer se poté opět všichni návštěvníci sešli v letním kině, kde necelých 800 diváků vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru. Sobotní dobrodružnou noc jsme zahájili Jurským světem, ten doplnila Alicia Vikanderaka Lara Croft v novém snímku Tomb Raider a Filmový víkend uzavřeli Avengers a jejich Infinity War. Nechyběly ani filmové dárky, oba večery se losovaly soutěže o trička, hrníčky, kšiltovky a další dárky s filmovou tematikou. Hlavními cenami byly i letos hodnotné topné obrazy, které si odnesli domů ti největší šťastlivci.

Těšíme se zase za rok!
Romana Holubová, Kulturní centrum Turnov, romana.holubova@kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.